Pişman etmek istiyorum

Bence affet. Onu içinde affet ve yoluna bak. Yani pişman olup olması umrunda olmasin. Oldu ve bitti de. Ilgilenirsen değerin artar önüne bakamazsın
Denedim hayatıma birini almada zorlanıyorum ama sizi çok sevdim kadınlar külübü ailesi gerçekten bir çoğunuz çok doğru söylüyorsunuz hepinizi çok sevdim teşekkür ederim ♥️

İnsanın icinde söylemek istedikleri kalınca gittikçe dağ gibi oluyo sanırım çok sevdiniz ve haksızlığa ugradiniz eğer hataliysa zaten siz tam unuttuğunuz da geri gelir genelde öyle oluyo 😅 ama umarım o zamana siz biriyle gorusuyo ve çok mutlu olursunuz
İnşallah öyle olur ama hayatıma birini onunla son kez konuşmadan alamıyorum tıkanıyorum yeni birileriyle konulurken aklıma o gelince

Yani kaldım böyle bi başıma. Özlemek istemiyorum onu ve evet benim önceki sevgililerim de çirkinleşmişti bu da dağıtmış baya kendini ama yok yok yok
Neden duygularından kaciyorsun ki? Özlemek , aşk icin acı çekmek de bir duygudur. Bir zaman gectikten sonra çok daha hissizleseceksin zaten yaşadıklarından. Hazır duyguların bu kadar yogunken dilediğince aşk acısı cek.
Zaten aşk acısı olmasa edebiyat denen şey olmazdı. Okuduğun kitaplara bir bak, en alakasız kitaplarda bile bir kalp kırıklığı görürsün. İzledigin filmlere bak, karakter yeniden doğuş yapacaksa falan bir aşk acısı çeker.
İnsan mutluyken şarkıları 'heee müzik işte' diye dinler. Ama aşk acısı çekerken özümser , yaaa hakikaten Aleyna Tilki ne güzel söylemiş 'Kulağımda sayısız cevapsız çınlama
Biri beni mi anıyo' seviyorum sanıyo?' diye en saçma şarkılarda bile anlam bulur .
Yani aşk acısı da güzel bir duygudur.
Hazır yaşıyorken barış duygularinla. İnan ki bu dibine kadar yasanan hisleri özlüyorsun.
Ben yıllar oldu aşk acısı namına bir şey yaşamıyorum. Hayatıma insanlar giriyor , yasarken elbet güzel ama sonra mantık çerçevesinde ayrılıyorum. Öyle şarkılardan fal falan...çok geçmişte kaldı. Hatta geçtigimiz aylarda az kaldı kalbim kirilacakti, yeni tanıştığım,umut vadeden birine dair küçük bir hayal kırıklığı yaşadım.
kulaklıkla levent yüksel (hangimiz) dinliyordum o sirada. Şarkı bir anlamli geldi, sonra başka bir şarkısı, başka bir şarkısı falan(olamadim-dargin değilim) . Hepsi ne kadar da güzelmiş. Gözlerimden bir parça yaş düştü, otobusteydim bir de. Kendi klibimi çektim içimden :)))
Ne kadar özlemişim bu hissi. Onu farkettim.
Sonra eve geldim, amaaan dedim yol verdim bebeye. geçti gitti .
Yani diyeceğim o ki hala aşk acısı cekebiliyorken var çek işte. Ne güzel :)

Denedim hayatıma birini almada zorlanıyorum ama sizi çok sevdim kadınlar külübü ailesi gerçekten bir çoğunuz çok doğru söylüyorsunuz hepinizi çok sevdim teşekkür ederim ♥
Hayatına biri almak zorunda değilsin zaten önemli olan iyi olman. Bende seni sevdiiim🌼

Herkese merhaba , dün bi şey yazmıştım ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Gerçekten haklı olduğunuz noktalar var. Bugün size danışmak istediğim farklı bir konu var. Eski sevgilimi pişman etmek ve benim hakkımda ne düşündüğünü merak ediyorum. Aranızda muhakkak eski sevgilisi pişman etmek isteyenler olmuştur. Ona ben nasıl bu kızı kaçırdım Diye düşündürmek ya da aklına düşmek istiyorum açıkcası. Bana yardımcı olur musunuz? Siz ne yapmıştınız? Eski sevgilimle artık bir yola giremem belki ama onun bana yazması ve benim içimdekileri dökmeye ihtiyacım var. Çünkü şuan onu silmem için ona kendimi anlatmam gerekiyor. Konuşulmamış konularımız var diye hissediyorum.
Pişman etsen ne olcak ki. Sırf egon yüzünden bunu istiyorsun.boşuna enerjini tüketme ben de zamanında bana çok hakısızlık yapmış aldatmış birini pişman etmek istedim açıkcası olmadı.unut gitsin en temizi

Neden duygularından kaciyorsun ki? Özlemek , aşk icin acı çekmek de bir duygudur. Bir zaman gectikten sonra çok daha hissizleseceksin zaten yaşadıklarından. Hazır duyguların bu kadar yogunken dilediğince aşk acısı cek.
Zaten aşk acısı olmasa edebiyat denen şey olmazdı. Okuduğun kitaplara bir bak, en alakasız kitaplarda bile bir kalp kırıklığı görürsün. İzledigin filmlere bak, karakter yeniden doğuş yapacaksa falan bir aşk acısı çeker.
İnsan mutluyken şarkıları 'heee müzik işte' diye dinler. Ama aşk acısı çekerken özümser , yaaa hakikaten Aleyna Tilki ne güzel söylemiş 'Kulağımda sayısız cevapsız çınlama
Biri beni mi anıyo' seviyorum sanıyo?' diye en saçma şarkılarda bile anlam bulur .
Yani aşk acısı da güzel bir duygudur.
Hazır yaşıyorken barış duygularinla. İnan ki bu dibine kadar yasanan hisleri özlüyorsun.
Ben yıllar oldu aşk acısı namına bir şey yaşamıyorum. Hayatıma insanlar giriyor , yasarken elbet güzel ama sonra mantık çerçevesinde ayrılıyorum. Öyle şarkılardan fal falan...çok geçmişte kaldı. Hatta geçtigimiz aylarda az kaldı kalbim kirilacakti, yeni tanıştığım,umut vadeden birine dair küçük bir hayal kırıklığı yaşadım.
kulaklıkla levent yüksel (hangimiz) dinliyordum o sirada. Şarkı bir anlamli geldi, sonra başka bir şarkısı, başka bir şarkısı falan(olamadim-dargin değilim) . Hepsi ne kadar da güzelmiş. Gözlerimden bir parça yaş düştü, otobusteydim bir de. Kendi klibimi çektim içimden :)))
Ne kadar özlemişim bu hissi. Onu farkettim.
Sonra eve geldim, amaaan dedim yol verdim bebeye. geçti gitti .
Yani diyeceğim o ki hala aşk acısı cekebiliyorken var çek işte. Ne güzel :)
O kadar güzel yazmışsınız ki teşekkür ederim ♥️ Ben sadece yeni birini alamıyorum hayatıma. Herkeste onu arıyorum. Belki diyorum onunla konuşsamda o zaman geçmişte bıraksam önüme baksam diyorum. ♥️

Pişman etsen ne olcak ki. Sırf egon yüzünden bunu istiyorsun.boşuna enerjini tüketme ben de zamanında bana çok hakısızlık yapmış aldatmış birini pişman etmek istedim açıkcası olmadı.unut gitsin en temizi
Keşke unutabilsem deniyorum unuttum diyorum bir hareket yapıyor umut veriyo sonra hooop en başa

Keşke unutabilsem deniyorum unuttum diyorum bir hareket yapıyor umut veriyo sonra hooop en başa
Canım benim aynılarını yaşadım. O insan senisevmiyor bi bunu kabul et. Çğmkü seven insan umut kırıntısıyla yaşatmaz seni. Seni seven insan ben burdayım der. Kafanı karıştırmaz adam akıllı karşında dırur. Bunum gibi erkekçiklerin yaptığı cepte tutmaya çalışmak.gerçekten vazgeç. Benim şsikolojim çok bozulmuştu hep onu düşünüyordum iste sevmese umut vermezdi işaret vermeezdi falan diyordum. Sonra anladım ki bunlar oyun. Bu çocuk oyun seviyor. Sen ben biz daha gerçek şeyleri hakeden kadınlarız.. gerçekten sal gitsin düşünme çok pisman olursun geçen zamana bak çok ciddiyim

Canım benim aynılarını yaşadım. O insan senisevmiyor bi bunu kabul et. Çğmkü seven insan umut kırıntısıyla yaşatmaz seni. Seni seven insan ben burdayım der. Kafanı karıştırmaz adam akıllı karşında dırur. Bunum gibi erkekçiklerin yaptığı cepte tutmaya çalışmak.gerçekten vazgeç. Benim şsikolojim çok bozulmuştu hep onu düşünüyordum iste sevmese umut vermezdi işaret vermeezdi falan diyordum. Sonra anladım ki bunlar oyun. Bu çocuk oyun seviyor. Sen ben biz daha gerçek şeyleri hakeden kadınlarız.. gerçekten sal gitsin düşünme çok pisman olursun geçen zamana bak çok ciddiyim
Teşekkür ederim 🙏🏻 ♥️ Çevremdeki kimse anlamıyor beni aşk bu geçmiş olsa bile zamanında değer verdiğim biri hemen pat diye ertesi gün unutmam gerektiğini söylüyorlar. Teşekkür ederim tekrardan 😍

Kafasinda bitirmişse istedigin kadar cabala
aklina duşmen gibi bir şey soz konusu olmaz. 10 ay geçmiş zaten pisman olsa şimdiye kadar olurdu zaten. Şöyle yaparsan pisman olur gelir diye bişey yok. Hic yazmayadabilir pisman olmayadabilir hatta buldugu kisiyle cok mutluda olup iyiki boyle bi sey yapmişimda diyebilir fazla kurgulamayin bence yolunuza bakin. İlişkisi var sanirim şuan demişsiniz birakin bence onu takip etmeyi. İcindekileri daha evel yazmiş ya da illaki bir kismini anlatmişsindir zaten ama umdugun geri dönusu alamadigin icin icinde biseyleri buyuttun bu surecte bence. Biraz takinti yapmiş olabilir misin bu durumu?
Ne kadar kolay takıntılı damgası koymuşssıjız pes. Sizin başınıza gelmemiş olabilir ama insan içten ne kadar üzülüyor bilemezsiniz. Erkek zamanında sözler veriyor seviyorum diyor günü geliyor başkası için sizi bıfakıyor sonra da biz bu bir tecrübeydi diyio affedelim hayatımzdan sevgiyle uğurlayalım bunu yapan herkesi öyle mi?bu bir takıntı değil hanımefendi yüreği yanmış hayalleri yıkılmış kandırılmış bir kadının adalet istemesi.

Teşekkür ederim 🙏🏻 ♥ Çevremdeki kimse anlamıyor beni aşk bu geçmiş olsa bile zamanında değer verdiğim biri hemen pat diye ertesi gün unutmam gerektiğini söylüyorlar. Teşekkür ederim tekrardan 😍
Seni anlıyorum yaşadıkların yaşatılsın bana yaşattıklarını yaşasın beni öyle anlasın diyor olabilirsin bu bir kötülük saplantılıl depil.. zira günümüzde herkes yapacağını yapıp kaderimde varmış böyle olması gerekiyormuş aldatmam gerekiyormuş gibi utanmadan yaptıklarına kılıf uyduruyorlar artık..o zaman da tek çare yaşattıklarını yaşasınlar o zaman iyi mi kötü mü kader mi bu olanlar karar versinler diyesi geliyor insanın.. sen ilahi adalet şçin dua et bırak. Merak etme pişmanlık o zaman başlayacaltır Rabbimin izniyle..

Aman işin gücün mü yok yaw

çok mu değerli ki o bu kadar uğraş vereceksiniz prens mi kendisi...

başkası için değil kendinizi değerli kılmak için bişeyler yapın...

Hem pişman olunca ne olacak...
Size birşey diyim mi boşuna yorgunluktan başka hiçbirşey değil şu yaptığınız şey... hem kendiniz hem duygularınızı boşuna yormayın... yorgunluk geçmiyor emin olun... hayatı akışına bırakın...

Canım biz seni anlıyoruz ama çözüm bu aslında. Ben daha gidipte dönmeyeni görmedim :halay: Çünkü peşine düşmedim kendimden emindim benden iyisini bulamazlardı bulamadılar da:skandal:sen onda geri dönmesini isteyeceği aklına düşeceğin duygular bıraktıysan o sana döner ama sen sen ol ona dönme ozaman:21: çirkinsen şansın çoktur güzelsen beğenen çoktur yani her halde bulursun iyisini içini döküpte napıcaksın gidene:KK20:

Aklımdakileri söylersem rahatlarım ve hayatıma devam edebilirim. Öyle hissediyorum 😔
Hayır rahatlamazsın.. Aklındakileri söylersen daha fazla şey isteyeceksin tatmin olmayacaksın hiçbir zaman çünkü onu istiyorsun.. O yüzden yapman gereken şey kangreni kestirip atman ve gerçekten önüne bakman... eğer birisi varsa hayatında aklına düşmeyeceksin birgün aklına gelirsen senden sonra kimsede tatmin olmadığı için gelir seni sevdiği icin değil.. Önüne bak, önüne bak, önüne baakkk...

Ya insan hiç mi aramaz durumu toplarlayalım demez hiç mi ya . Gitti sonrada hiç gelmedi neden ya neden😣
Benzer bi durum yaşamıştım. Bazı erkekler bitti diyince biter ben sana bir daha nasıl güvenirim benden yine ayrilirsin diye düşünüyor. Ya da anlasamiyorsunuzdur, uyusmadiginiz noktalar vardır. Onları düşünüp gelmez. Çokta şey etmeyin. Hayatınıza bakın belki hiç beklemediğiniz anda gelir. Ama o dönsün diye dikkat çekmeye çalışmayın. Komik duruma dusersiniz. Hayatınızı bakın. Olan olmuş. Siz dik durup kendi kiymetinizi bilin. Belki çok daha iyi biriyle tanisirsiniz. Ya da zamanla o kişiyi gelse bile istemezsiniz

Aman işin gücün mü yok yaw

çok mu değerli ki o bu kadar uğraş vereceksiniz prens mi kendisi...

başkası için değil kendinizi değerli kılmak için bişeyler yapın...

Hem pişman olunca ne olacak...
Size birşey diyim mi boşuna yorgunluktan başka hiçbirşey değil şu yaptığınız şey... hem kendiniz hem duygularınızı boşuna yormayın... yorgunluk geçmiyor emin olun... hayatı akışına bırakın...
Teşekkür ederim 🙏🏻

Benzer bi durum yaşamıştım. Bazı erkekler bitti diyince biter ben sana bir daha nasıl güvenirim benden yine ayrilirsin diye düşünüyor. Ya da anlasamiyorsunuzdur, uyusmadiginiz noktalar vardır. Onları düşünüp gelmez. Çokta şey etmeyin. Hayatınıza bakın belki hiç beklemediğiniz anda gelir. Ama o dönsün diye dikkat çekmeye çalışmayın. Komik duruma dusersiniz. Hayatınızı bakın. Olan olmuş. Siz dik durup kendi kiymetinizi bilin. Belki çok daha iyi biriyle tanisirsiniz. Ya da zamanla o kişiyi gelse bile istemezsiniz
Her ne kadar burada size duygularımı açsamda reelde her zaman kendinden emin ve dik duruyorum. Hatta eski sevgilim onu unuttuğumu bile düşünmüş olabilir. Ben herşeyin farkındayım ama gönül bu cidden durduramıyorum

Sen artık benim hayatımda yoksun beni kaybettiğine yan gibi tavır yapın
Sessiz ve umursamaz davranırsanız zaten onu takmadığınız için karşı taraf üzülecektir 😎

X