Dudak Makyajı (PİNK)kızlar yoğun pembe bir gloss istiyorum,,,

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Avon'un bu ayki kataloğunda istediğin renk var sanırım hatta indirime girmiş bi bak istersen:):KK3:

ama çok çok sağol yaaaa:KK54: bakıp bana da online avon takibinide öğrettiğin ve yardımcı olduğun için:KK69:

(bennermin )yaaa evet nilin 521 flormar ruju iyi dimi...bu ruj ...ben gittim gloss aldımm.ya en iyisi bu ruju almak..üzerine de aldığım gloss u sürerimm oldu bitti.....kızlarrrr hepinize tek tek teşekkür ediyorummmmm

her halinle süper olacağına emınım cnm

sende şeker...ben kaçar,bu akşamlık bu kadar:KK14:....senin önerilerin benim için daha bi cesaret verici .bazen alacağım ruj bile olsa markalar arasında çok gel git yaşıyorum ..ama senin kararlılığın bana cesaret verdi yarın nilin gösterdiği flormar 521 alcam...alırsam da resim eklerimm..muckkkkk.i.g..................:emir_bebek:

bence maybeline in water shine serisi 190 dki pembe senin aradığın gibi :) yoğun bi pembe bende var şahsen kullanıyorum hafif sürünce daha tatlı bi pembelik veriyo akşam çıkarkende yoğun sürüyorum çok hoş duruyo sadece biraz ışıltılı ama renk çok güzel öneririm :-)

$Adsız2.jpg bu da benim dudağımda duruşu tatlım :-)

2054.jpg

kızlar flormardan aldığım gloss'un altından hafif bi pembe ruj sürdüm...hoşuma gitti..
ama çok kaba duruyo gibi, rujun üstüne gloss olunca konuşma susssss ..çok ağır oldu beeeee..ben glosstan vaz geçer ruja dönerimm...çünkü bu şekilde kullanı mı zor(görünüş eh dedirtse de)

X