Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
Biz artık bu konuyu bayağı aştık her şeye labne koyar olduk.Adamlar bizi furacak
Dun markette fiyata bi baktim dedim benimki simdi bi suru konusur once sute bakiyomus gibi yapip sutun altina gelecek sekilde attim sepeteeve gelince benimki diyo ki aaa buldun mu labneyi kacaymis ya dedim 3 lira ha tamam iyimis ki diyo

Dun markette fiyata bi baktim dedim benimki simdi bi suru konusur once sute bakiyomus gibi yapip sutun altina gelecek sekilde attim sepeteeve gelince benimki diyo ki aaa buldun mu labneyi kacaymis ya dedim 3 lira ha tamam iyimis ki diyo
Burada da öyle canım ucuz değil 400 gr 18 falan:)Bimde indirimde 10,50 ydi geçen hafta

3 e inandı mı
Fişi çöpe at

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…