Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
benim 1 oyum var bari 2-3 le bitireydim iyiydi nasip kısmet çok iyiler var ama normal 1 de kalmam 0 olmamama dua edip otursam iyi olacak
Olur mu hic oyle sey bitanem,hele bildirimler bi gitsin,birinci olamazsan eğer alacağın en az oy 30 40 falan olur

Olur mu hic oyle sey bitanem,hele bildirimler bi gitsin,birinci olamazsan eğer alacağın en az oy 30 40 falan olur
bilmiyorum ki birincilikten pek umudum yok onca güzel tarif içinde sade pilav birinci olamaz heyecan olsun dedim katılırken de 1 oyda kalmak tuhaf oluyo ayrıcalık mı diyim artk canım benim

bilmiyorum ki birincilikten pek umudum yok onca güzel tarif içinde sade pilav birinci olamaz heyecan olsun dedim katılırken de 1 oyda kalmak tuhaf oluyo ayrıcalık mı diyim artk canım benim
Belli olmaz kuru fasulye pilav ikilisine kimsenin hayır diyecegini düşünmüyorum:)) sence kim birinci olur?

Belli olmaz kuru fasulye pilav ikilisine kimsenin hayır diyecegini düşünmüyorum:)) sence kim birinci olur?
Oylamalara bakarsam eğer tavuklu pilav makrube nevrestenin tarifi
Bu üçü arasında çekişme olabilir ama belli olmaz bi bakmışız sen 1. Olmuşsun yada koremanya ama cidden hepsi birbirinden güzel sunumları ye beni diyor

Bu oylamaları görmemiş olsaydın sana göre kim birinci olurdu??hangi tarif sana cazip geliyordu canim

Mune abla oyunu bana mı verdin teşekkür ederim

Bu arada reçel çok güzel gözüküyor ellerine sağlık :))
Evet sana verdim, tüm tarifler çok güzel, en önemlisi emek sarf ettiniz her biriniz, hepinize bol şans diliyorum, ellerinize emeklerinize sağlık

İlk defa denedim, kötü olmadı:)

Evet sana verdim, tüm tarifler çok güzel, en önemlisi emek sarf ettiniz her biriniz, hepinize bol şans diliyorum, ellerinize emeklerinize sağlık

İlk defa denedim, kötü olmadı:)
Senin oyun diğer bütün arkadaşlarımın oyu gibi çok değerli. . Teşekkür ederim..

Sensin datlu
Bu arada pilavın mükemmel bir tadı vardır, en sevdiğim, ellerine sağlık çok çok başarılar diliyorum Shapee ciğim

Canııııııım çoook teşekkürler

Evet benimde en sevdiğim pilav olur kendisi :)
Özellikle pişerken yayılan kokusu Bayılıyorum

Bu oylamaları görmemiş olsaydın sana göre kim birinci olurdu??hangi tarif sana cazip geliyordu canim
Deynepnazın görseli müthiş her çeşit şey var senin patatesler ve etlerin pişmesi çok güzel görünüyor ki ben patatese bayılırım çok severim yiyesim geliyor gördükçe yakın çekmişsin bide ikiniz cazip geliyorsunuz ama diğerleride güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…