Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Bize bir pilav yap bir kereden birşey olmaz:sus:Bulgur pilavı yaparsın çok sağlıklı:KK19:

O olur bak:kk77:

Arkadaslar sanırım benim pilav karıştırılıyor diger sebzeli pilavla.benim ki etli sebzeli pilav. @Koremanya arkadaşımızın ki sebzeli pilav.dün @manolya1458 de pilavin bahar gibi dedi sağolsun da.acaba o da karıştırdı mi dedim bi an.

:oops::oops::oops::oops::oops:

O zaman şükret bizdeki damacanayi görmedin :KK70::KK70:

Niye taşıyorsunuz o zaman azimle:KK12:

Nevreste Nevreste nevom :KK200:

Göz ucu ile okudum yazılanları ... Usha Usha destek ve motivasyon paylaşmak dışında yarışmakta istiyor sanırım ... bizim takım malum tıka basa :)
En son efsercikte geldi nihayet .
Liste dışı bir süre takılabilirim amaç bilgi ve tecrübe paylaşımı derse buyursun gelsin tabii ki.. biliyorsun benim de tek amacım kk da elimin yettiği her yerde kilo vermek isteyipte veremeyen kalmasın :süslü:

images

Nevreste Nevreste grecka pilav bak :KK53::KK53: duydun mu hiç?

Göz ucu ile okudum yazılanları ... Usha Usha destek ve motivasyon paylaşmak dışında yarışmakta istiyor sanırım ... bizim takım malum tıka basa :)
Liste dışı bir süre takılabilirim amaç bilgi ve tecrübe paylaşımı derse buyursun gelsin tabii ki.. biliyorsun benim de tek amacım kk da elimin yettiği her yerde kilo vermek isteyipte veremeyen kalmasın :süslü:
Teşekkür ederiz canım:KK60:Eğer kkya sık sık girecekse o zaman size takılabilir :KK45:
Usha Usha

Ne karışıyorsun şurada ikna etmeye çalışıyorum:63:O kolay kolay ikna olmaz:KK30::KK70:

Manisa kebabı yaptım be size :KK14:

O havalar güzel olursa yapar yoksa yapmaz:KK70:Tarifin önemi yok:KK45:

Hava önemli:KK51: yağmur yağarsa olmaz :KK12:

:KK3:
Benimde amacım o Aus. Dar gelen kıyafetlerin içine girebilmek harika bir duygu ve bunu herkes yaşamalı :KK59:
Acaba takımlara girmeyip diyet günlüğümü açsam:KK64:

Manisa kebabı yaptım be size :KK14:

Hava önemli:KK51: yağmur yağarsa olmaz :KK12:

:KK3:
Benimde amacım o Aus. Dar gelen kıyafetlerin içine girebilmek harika bir duygu ve bunu herkes yaşamalı :KK59:
Acaba takımlara girmeyip diyet günlüğümü açsam:KK64:
Başka birşey yapmadın:KK14:
Yağmurlu görünmüyor:skandal:
Bence takımlar daha iyio_OBilgi alışverişi ve destek oluro_O
7. takım çok uygun tavsiye ederim:KK45:

X