Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
@Ausencia arkadaş sizin takıma katılmak istiyor..:KK45:
İyi yapmışsın o zaman başlamakla:KK19:Maşaallah sana:KK66:Bence takımlara katılırsan daha iyi verirsin:KK19:

Tanıdık aracılığıyla torpil yaptıranlar gibi oldu bu :rolleyes:
Ben 1 ayda tüm yaşam şeklimi değiştirdim nevoş:KK76:
Motivasyon konusunda sıkıntım yok çok şükür :KK49: birilerine faydam olursa ne mutlu bana mantığıyla katılmak istiyorum:KK68:

Tanıdık aracılığıyla torpil yaptıranlar gibi oldu bu :rolleyes:
Ben 1 ayda tüm yaşam şeklimi değiştirdim nevoş:KK76:
Motivasyon konusunda sıkıntım yok çok şükür :KK49: birilerine faydam olursa ne mutlu bana mantığıyla katılmak istiyorum:KK68:
Çok mütevazisin:KK70:
Aynen büyük torpil yaptım sana:KK19:Kendisi takım kaptanı ve bölüm Editörü oluyor:KK19::KK53:

Pehhhhh bu nedir ki, havada çöp :KK53::KK53::KK53:

Havada bilemem tabi de benim vücudumda 24 saat 2 tane 19 litrelik damacana fazlalık :kızgın:
Çok mütevazisin:KK70:
Aynen büyük torpil yaptım sana:KK19:Kendisi takım kaptanı ve bölüm Editörü oluyor:KK19::KK53:

Hem kendimin hem ailemin yaşam tarzını ve beslenme alışkanlıklarını değiştirdim ve oturdu da bu alışkanlıklar.
Hiç mütevazi olamayacağım kuzum :KK14:

Havada bilemem tabi de benim vücudumda 24 saat 2 tane 19 litrelik damacana fazlalık :kızgın:

Hem kendimin hem ailemin yaşam tarzını ve beslenme alışkanlıklarını değiştirdim ve oturdu da bu alışkanlıklar.
Hiç mütevazi olamayacağım kuzum :KK14:
Bize bir pilav yap bir kereden birşey olmaz:sus:Bulgur pilavı yaparsın çok sağlıklı:KK19:

Arkadaslar sanırım benim pilav karıştırılıyor diger sebzeli pilavla.benim ki etli sebzeli pilav. Koremanya Koremanya arkadaşımızın ki sebzeli pilav.dün manolya1458 manolya1458 de pilavin bahar gibi dedi sağolsun da.acaba o da karıştırdı mi dedim bi an.

X