PIKOS

Bahan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
571
119
28
Pcos takviye edici gıda kullanan var mı faydasını görenler var mı acaba ?

Evet ben ilk gebe kaldığım ay kullandım ve kaldım, düşükle sonuçlandı gebeliğim ama doktorum faydası görmüşsün ki kaldın demişti sabah akşam içtim ben 4 ay kullandım.
Banada günde 3 tane kullan dedi doktorum bide şuan hamilemisiniz 4 ay sonunda

Yok hayır değilimmm Ağustos ayında doktora gitmiştim doktorum bunu verdi ve pıkos var diye bunu önerdi bizde briaz dikkat edelim biraz kilo vereyim ki öyle gebelik düşünelim dedi ama o ay ilacın 15. Gününde gebe kalmışım fakat kesem bozulduğu için 7. Haftada düşük yaşadım sonra doktor devam dedi korunma anca oluyor dedi hala deniyorum ilacı 4 ay daha kullandım aralıklarla tabi şuan devam etmiyorum canım doktor geçen ay almana gerek yok demişti rabbim tez zamanda hayırlı haberlerle karşılaştırsın bu ay çatlatma iğnesi yapıldı bir de böyle deneyeceğiz

Ben çatlatma iğnesi yaptım olmadı şuan 2. Denicem takviye olarak da bu pıkosu verdi inşallah şifa olsun

Ben çatlatma iğnesi yaptım olmadı şuan 2. Denicem takviye olarak da bu pıkosu verdi inşallah şifa olsun
İnşallah canım sana da şifa olsunn
Çatlatma iğnesi den sonra ağrıların nasıldı sorması ayıp, bende kasık bacak ağrısı çok oluyor normaldir demi ya bazıları hiç bişey yok diyor bazıları var diyor

Ekstra olarak bu ay c life kullandım bu arada belki etkisi olur diye birde

Ekstra olarak bu ay c life kullandım bu arada belki etkisi olur diye birde
İğneden sonra bi ağrım olmadı binim adetime yakın kaşık ağrılarım oldu ama senin dediğin yumurtlama ağrılarıda olabilir

İğneden sonra bi ağrım olmadı binim adetime yakın kaşık ağrılarım oldu ama senin dediğin yumurtlama ağrılarıda olabilir
Olabilir canım hayırlısı olsun tekrardan inşallah tez zamanda hayırlı haberler alırsın

Tadı kötü mü öyle duydum bende alıp almamak arasında kaldım
Valla bende bu ne dedim midem bulandı baya ama alıştım sonra iğneden önce kestim adetken başlanıyor yumurtalama da bıraktıyorlar bol suyla hemen yutmaya çalıştım alışıyorsun ama karabiber tadı oluyor biraz ondan kötü gibi geliyor

Ben daha önceden hayıt macunu aldın kusucaktım o kadar kötüydü ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…