PIKOS

Yaa ay çok duygusalım zaten iyice bırakmak istemiyorum kendimi. Ne güzel bir dua bir dilek. Çokça amin Regl günüme birkaç gün kaldı inşallah olmam ama olursam deneyeceğim. Çörek otu ve bal için hangi oranda karıştırmak lazım acaba

Hayır hayır bırakmak yok daha yeni başlıyor :)
Bir çerez kasesini bal dolduruyodum içine iki dolu tatlı kaşığı çörekotu gün dolunca havucu unutmayın ama bu kür yumurtayı büyütücek havucta çatlatacak havucu normal soydum yedim katur katur 3 tane an az

Tamam deneyeceğim teşekkür ederim. Ovulasyon ile de takip etmişmiydiniz

Tamam deneyeceğim teşekkür ederim. Ovulasyon ile de takip etmişmiydiniz
Takip ettim fakat pkosta lh yüksekligi oluyor o kitlerde lh ölçtugu icin beni strese soktu hep pik gosterdi bazende hic gostermedi bende bıraktım çünkü stres bu isin baş düşmanı

Takip ettim fakat pkosta lh yüksekligi oluyor o kitlerde lh ölçtugu icin beni strese soktu hep pik gosterdi bazende hic gostermedi bende bıraktım çünkü stres bu isin baş düşmanı
Merhaba hayiti nasil kullandiniz acaba :) ben aldim ama tadindan dolayi cok midem bulandi kullanamadim elimde hem hayit sirkesi hem hayit tohumu var ama kullanamiyorum

Anladım benimde tam tersi lh yüksekliği değil yumurtlama yakalayamıyordum. Oldu mu olmadı mı stresi yüzünden bu ay bende bıraktım. Ama gün aşırı ilişkide çok yıpratıyor insanı. Ne diyeyim var bi zamanı Rabbimin.

Bencede yapmayin bosuna stres sebebi siz normal akışında bırakın kac yaşındasiniz

Merhaba hayiti nasil kullandiniz acaba :) ben aldim ama tadindan dolayi cok midem bulandi kullanamadim elimde hem hayit sirkesi hem hayit tohumu var ama kullanamiyorum
Hayit tohumunu bi bardak suda haşlayip az demlemeye biraktim sonra bi dikişte içtim tadı berbat gercekten

Valla helal olsun gercekten iyi icmissiniz ben tovbe icemedim bal ile falan mi tatlandirsam dedim oda olmuyor balığımsı acı bir tadi var
Mideniz almiyosada zorlamayın onun yerine aslanpencesk icebilirsinoz ayni etkileri var tadi daha iyi

28 yaşındayım 1,5 yıldır düşünüyoruz ama sanki ömrümden 15 yıl gitmiş gibi.
Öyle söylemeyin gençsiniz daha yeniymis.Bir can dünyaya gelecek tıp bi yere kadar hiç çocugun olmaz denip nasıl olsa olmayacak diye korunmayan ve hamile olan insanlar biliyorum yada hicbir sorunu olmayip defalarca tüp bebek deneyen. Allahın dediği olur size evlat nasip olacaksa o dünyaya gelecek bunu unutmayın bu yüzden canınızıda sıkmayın

Evet bir yandan hep akışına bırak nasibimde varsa olur diyorum ama aklımdan çıkmıyo hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Yinede çok sağolun güzel sözleriniz için

Kızlar merhaba 4 buçuk yıllık bir serüvenim var benimde maalesef Rabbim isteyen dileyen herkese inşallah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder bu mübarek Ramazan ayında herkesin dileğinin kabul olması dileğiyle öncelikle biraz uzun olabilir hikayem kbkmayin elimden geldiğince kısa tutmaya çalışacağım

4 buçuk yıllık evliyim 4 defa gebelik yaşadım ilkinde keseyi gördüm ama diğer 3 ünde keseyi görmeden kanamam başlıyordu beta HCG belli bir seviyeye geliyor sonra lekelerim gelmeye başlıyor yani kimyasal gebelik diyolar buna da . İlk ikisi yumurta takibi vs oldu son ikisi de kendiliğinden oldu beklemediğimiz bi anda. Neyse bu ay doktor değişikliği yaptım tekrar bi yerden başlamak istedim doktora gittik olumsuz yaklasmadi biraz sabır dedi olacak elbette çünkü 4 defa yasamissin gebelik sonuçta . Polikistik overli olduğum için glukofen verdi insülin direncini düşürmek için bide pikos diye bir tablet verdi vitamin oda zaten 4 gündür kullanmaya başladım. Bakalım faydasını görebilecek miyim ? Aranizda pikos kullanıp faydasını gören oldu mu acaba ?

Haftaya cuma kontrole gideceğim yumurtalıkları kontrol edecek burdan bilgi alışverişi yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…