Pik mi ?

CerkesMaria

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
404
107
34
Kızlar dun beyazımsı akıskan bır akıntım oldu arada seffaf ovulasyon sabah yapmıstım ama gece gelıncede yaptım pik mi olmus bakar mısınız ?
IMG_1978.jpeg

Yeterince büyümeden çatlamış olabilir mi ya da böyle birşey mümkün mü bilemiyorum tabi. Sanki LH pik seviyeye ulaşmadan azalış göstermiş gibi. Pko mu var sizde?
Hayır yok nısan ayında dusuk yaptım adetlerım duzenlıdır gecen ay doktora gıttım hersey cok guzel dedı tahım toplamıs kendını hıcbır sorun yol denemeye baslayabılırsın dedı

2 saat sıvı almadan yapıyorsunuz dimi
Evet tabıkı ozellıkle dıkkat edıyorum dun kasıgı da agrı vardı tuvalete gıttım uzayan seffat beyaz karısık akıntıyı gorunce ısten eve gelınce test yaptım ne olur ne olmaz dıye degerlendırdım bugunde sılıklesmeye basladı

Evet tabıkı ozellıkle dıkkat edıyorum dun kasıgı da agrı vardı tuvalete gıttım uzayan seffat beyaz karısık akıntıyı gorunce ısten eve gelınce test yaptım ne olur ne olmaz dıye degerlendırdım bugunde sılıklesmeye basladı
O zaman yeterli olgunluğa ulaşmadan çatladı ya da ulaştı bilemiyorum tabi ama değerlendirmişsiniz inşallah bu ay olur

Eklentiler

• IMG_20240619_120905.jpg
    IMG_20240619_120905.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar dun beyazımsı akıskan bır akıntım oldu arada seffaf ovulasyon sabah yapmıstım ama gece gelıncede yaptım pik mi olmus bakar mısınız ? Eki Görüntüle 3457859
Aynı testten kullanıyoruz. Pik büyük ihtimal bu. Bazen c ye yakın koyulukta oluyor sonra hemen çatlıyor bi kaç böyle oldu benim değerlendirin bugünleri bence

Aynı testten kullanıyoruz. Pik büyük ihtimal bu. Bazen c ye yakın koyulukta oluyor sonra hemen çatlıyor bi kaç böyle oldu benim değerlendirin bugünleri bence
Degerlendırdım dun aksamı bu sabahı bakalım 2 aydır boyle oluyor cok koyu olmuyor umutlanmak ıstemıyorum ama tekrardan anne olmayı da cok ıstıyorum

X