Pijama Partisi

En azından baktın prens olmuyor koyarsın tekmeyi gider. Aaah ah
Evlilik bana göre değilmiş lyanna
Yaa deme
Çok zor ya. Evlendikten sonra bir sıkıntı yoksa bana göre değilmiş diye boşanmak, hele çocukla, o da olmaz.

Nesi peki değil, yani eş çocuk sorumluluğu mu? Koca mı?

Siyah beyaz bırak
Ahahfa siyah beyaz dediğin için teşekkür ederim
Valla bazen yılıp devamına ağdacıya gitmişliğim yok değil

Aynı be yaa...
geyikli şeyler yapıyom. Kulaklığımı bulursam dizi izliciim.
Ne izliycen?

Genel olarak bekarken daha mutluydum. Bekarken de evlenmeyi düşünmüyordum zaten ne oldu, nasıl oldu da evlenmeyi kabul ettim bilmiyorum. Tamam yaşayıp gidiyorsun ama şu an gerçekten bekar olmayı tercih ederdim.

Six feet under.
İpad’i uçak moduna almışım, iki saattir neden internete bağlayamıyorum diye uğraşıyom. Kafa gitti, yok kafa.

Al işte bi tane daha
Bu 2 yaş sendromuna illa 2 yaşında mı giriyor bu veletler?
Benimki az önce benim ergenlikte geçirdiğim sinir krizlerinden birini geçirdi de, 1 buçuk yaşında olmasına rağmen
Ha benim çiş nöbeti büyükte, 3 buçuk olanda.
Daha sendromlu olanı ellemiyorum nereye mıçarsa mıçsın modundayım

Valla yeni jenerasyon sendromlu doğuyor ve geçmiyor.
2 yaş altında ona büyüme atağı diyorlar, 2 yaşa gelince terrible two, benim büyük 3 yaş sendromunda zaten.
Her sene ayrı bir şey icat etmekte üstlerine yok ve böyle bir sinir yok.
Güçleri olsa kafa göz girecekler.

Tekrar kamu spotu bilgilendirmesi yapayım, evlenmeyin.
Hadi bir halt yediniz evlendiniz sakın ha çocuk falan, tüy dikmenin alemi yok hayatın içine.
Ben birçok tüylü olarak kızılderili kabile şefi gibi oldum, yakında tamtam dansı da yaparım.

Niye yediysek o haltı

Ahaha yarı para verdim deme bi de
Yok devamını da yaptırdığım için tam para verdim.
Ağda işi de çok pahalandı yaa, valla kuaföre verdiğim paraya acıyorum Neyse ki bacak falan kendim yapıyorum, tek bir yerimi yapamıyorum doğal olarak kuaföre gidiyorum

Genel olarak bekarken daha mutluydum. Bekarken de evlenmeyi düşünmüyordum zaten ne oldu, nasıl oldu da evlenmeyi kabul ettim bilmiyorum. Tamam yaşayıp gidiyorsun ama şu an gerçekten bekar olmayı tercih ederdim.
Zor ya. Diyecek bir şey bulamadım. İnşallah bir an önce iç huzurunu bulursun

Six feet under.
İpad’i uçak moduna almışım, iki saattir neden internete bağlayamıyorum diye uğraşıyom. Kafa gitti, yok kafa.
İzlemedimdi.

Çocuğum tuvalet eğitimine başladı, aşırı gerginim.
Çiş nöbetindeyim
Aboo halılara dikkat ahhah

Not ettim efem ekibin tek bekar üyesi olarak.

AbsolutPromise seni saymadım senin de beyin var neticede.

Ben de sen gibi hiç anlamadım, nasıl yüzük takılınca iş buralara geldi haberim yok.
Ben aaa yüzüğüm var diye dalga geçerken ellerim çiş temizliyor şimdi
Ölem ölem halime

Dün gece kendi kendime hayal ettim uyumadan önce, bir gün büyüyecek, kendi odasında istediği saatte uyuyup istediği saatte uyanacak, ben de istediğim saatte uyuyup döne döne uyuyabilecek miyim, suratıma bir çişli bez yiyerek uyandığım günleri unutabilecek miyim diye

Kemdi geçse de travması geçmiyor bence
Daha o aşamalarda olmadığımdan kesin bilgim yok ama ruhumda açılan yara kara delik görüntüsü gibi

Ay deme öyle, ben de Estraven 'in yüzüğünü takıyorum ara sıra Kendimi evli bulmayayım bir anda.

Zaten sen de çok niyetli değilsin evliliğe belli.
Bir anda şak diye kendini nikah memurunun karşısında bulacaksın. Ben ne yapıyorum, neredeyim derken hooop bi bakmışsın karnında tekmeler, sonra suratında çişli bezler

Öyle geçip gidecek zaman

Ne olur bitecek, geçecek de bunu duymaya ihtiyacım var
Yani ne diyeyim bilemedim, benim küçük sıpa 2 buçuk.
Allahım ne günler geçirdim iki bebekle, dönüp hatırlamak bile istemiyorum.
Ama 2 buçuk 1 buçuğa göre daha kolay.
3 buçuk olan da küçüğe göre daha kolay.
Böyle yaş ilerledikçe sendrom ve sinir hariç özbakım derecesi azalınca, insan kahve içmeye vakit buluyor yani
Temenni mi oldu ne oldu bilmiyorum ama en olumlu yorumum bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…