Pijama Partisi

kışın kurtarıyom da yazın olmuyo. Benim nipple’lar biraz kendini ortaya atmayı seviyo. 😂
Benimkiler de aşırı heyecanlı 😍
Ben bir tek yakın arkadaş ortamında salamıyorum çocukları sürekli yüz yüzeyiz diye (poposunu arkadaşına dövdürttü)
He ben de gezem mi sutyensiz? :KK70:

Hem de boyle dar beyaz atlet giyip gezeyim. Sahane olur bence ne dersiniz :KK70:
Sen gezme pilis
Olan var olmayan var

Benimkiler de aşırı heyecanlı 😍
Ben bir tek yakın arkadaş ortamında salamıyorum çocukları sürekli yüz yüzeyiz diye (poposunu arkadaşına dövdürttü)

Sen gezme pilis
Olan var olmayan var
Popo dövdürtmek ayrı (off böyle deyince de farklı anlamlar çıkıyor ahha bebeğim dediğim vur banaa der gibi), memeleri salıp gezmek ayrı :KK70:

Ben gezsem tıvitıra fotom düşer o neyddi gız diye :KK70:

Belin ağrır zaten senin sen gezme herkesin sağlığı için konuşuyorum😄
Ahahfha ay dansta bir hareket var, adam senin elini belinin diğer tarafına atıp oradan alıyor. Örneğin sol kolunu arkana kıvırıyorsun belinin sağ kısmında yakalıyor adam. Bir partnerim göbekli bir adam, ben memeli kadınım, biz bir türlü yaklaşamıyoruz ve o hareketi yapamıyoruz. Çok gülüyorum, millete diyorum benden çıkmıyor o , yaptırmayın bana diye :KK70:

El şu pozisyonda ama adam tam karşında ve yüzyüzeyken eli yakalamaya çalışıyor. Ahahfa nasıl anlatamadım amaaa :KK70:
643x0w.jpg

Ahahfha ay dansta bir hareket var, adam senin elini belinin diğer tarafına atıp oradan alıyor. Örneğin sol kolunu arkana kıvırıyorsun belinin sağ kısmında yakalıyor adam. Bir partnerim göbekli bir adam, ben memeli kadınım, biz bir türlü yaklaşamıyoruz ve o hareketi yapamıyoruz. Çok gülüyorum, millete diyorum benden çıkmıyor o , yaptırmayın bana diye :KK70:

El şu pozisyonda ama adam tam karşında ve yüzyüzeyken eli yakalamaya çalışıyor. Ahahfa nasıl anlatamadım amaaa :KK70:
643x0w.jpg
Ahahah

Nabıyon :KK70:

Çıldırmak, sinir krizleri, bağırmalar filan
Çocuklu kadın ne yapar başka 🥴

Sen anlat asıl, hava nasıl oralarda, bekarlık nasıl birşey, anlat bana özledim o günleri
Bekarlık güzel ya. Bazen zor ama yine de sanırım güzel.
Bazen çok bıkıyorum abuk sabuk adamlardan prens yaratmaya çalışmaktan ama genele bakınca güzel sanırım.

Saçlarımı yapıyordum yarısında vazgeçtim onlaynım
Ahhafh ben de ağda yaparken yarısında vazgeçesim geliyor da olmuyor yaa :KK70:

Nabıyon :KK70:

Bekarlık güzel ya. Bazen zor ama yine de sanırım güzel.
Bazen çok bıkıyorum abuk sabuk adamlardan prens yaratmaya çalışmaktan ama genele bakınca güzel sanırım.

Ahhafh ben de ağda yaparken yarısında vazgeçesim geliyor da olmuyor yaa :KK70:

En azından baktın prens olmuyor koyarsın tekmeyi gider. Aaah ah
Evlilik bana göre değilmiş lyanna :KK43:

X