Pijama Partisi

Ne biliyon adamın serseri olduğunu? Günahını almayın güzelim adamın :KK70:

Sana Ferdi Tayfur'dan gelsin madem.
Serseri dediler gücenmedim
Divane dediler gücenmedim
Senin bu yaptıklarına
Çok içerledim....

ahaha ben bilmiyom bunu.
lojmanlarda her hafta sonu arabasını temizlerken ferdi dinleyen bi komşumuz vardı. Çocukluğumda bilirdim sayesinde bütün şarkılarını adamın.😂

benim tabularıma göre çok dövmeliler serseridir. Sen de serserisin. Yıkma tabularımı

ahaha ben bilmiyom bunu.
lojmanlarda her hafta sonu arabasını temizlerken ferdi dinleyen bi komşumuz vardı. Çocukluğumda bilirdim sayesinde bütün şarkılarını adamın.😂

benim tabularıma göre çok dövmeliler serseridir. Sen de serserisin. Yıkma tabularımı
Benim nerem serseri yaa. İnsanları fiziksel özelliklerine göre yargılama. KINADIĞINI YAŞAMADAN ÖLMEZSİN ahfah

Çok dövmeli olabilirim ama serseri değilim ünlem ünlem ünlem

Dövmelerin saçların halkan serseri taam mı. İşalla senin gibi çocuum olmaz
Ooo kesin benim gibi bir tane doğuracaksın :KK70: Estraven gibi de olabilir aslında tam kafayı yersin artık.

filmdelisi filmdelisi gibi arka arkaya iki tane doğur, biri bana biri estravene benzesin. Filmdelisi'nden hızlandırılmış ders alırsın :KK70:

Ooo kesin benim gibi bir tane doğuracaksın :KK70: Estraven gibi de olabilir aslında tam kafayı yersin artık.

filmdelisi filmdelisi gibi arka arkaya iki tane doğur, biri bana biri estravene benzesin. Filmdelisi'nden hızlandırılmış ders alırsın :KK70:

of kendimi sizin gibi iki bebeyle düşünemedim. Birine anlatıyon anlatıyon anlatıyon yine bildiğini okuyo, diğeri üç ayda bir ergenliğe giriyo 😣

of kendimi sizin gibi iki bebeyle düşünemedim. Birine anlatıyon anlatıyon anlatıyon yine bildiğini okuyo, diğeri üç ayda bir ergenliğe giriyo 😣

Ahahha yok ya ben atlattım ergenliğimi artık bence :KK70:

Amaaaaa bizim gibi iki bebe doğursan ikisini de çok seversin çünkü bizi de seviyooonn:KK200:
Gerçi estraven'in bebeliğini bilemedim. Atakan yeleği bile giydirsen çok şey olmaz sanki.

Ahahha yok ya ben atlattım ergenliğimi artık bence :KK70:

Amaaaaa bizim gibi iki bebe doğursan ikisini de çok seversin çünkü bizi de seviyooonn:KK200:
Gerçi estraven'in bebeliğini bilemedim. Atakan yeleği bile giydirsen çok şey olmaz sanki.

İkinize de analık yapıyorum zaten yıllardır. Çocuk var mı diyenlere iki kızım bi oğlum var dicem artık 😂
Seviyom tabi bok kafalılar.

X