Pijama Partisi

Cristina'yı diyorsun sanırım.

Kimler geldi kimler geçti diziden peheyy. Yılların alışkanlığı oldu artık.

Hah evet o. Hep azar yerdi ya, o kadar da çalışkan ve doğruydu. Çoluğa çocuğa karıştıydı herhalde sonra; oralarda bir yerlerde bıraktım.

Tıplı dizi dendi mi Nip/Tuck favorilerimden.

Unutmuyor musun yahu başını 😂
Ben sherlock ilk iki sezonu izlemiştim 4 5 sene önce, şimdi 3.sezonu ancak izleme fırsatı yakaladım, baştan başladım unutmuşum çoğu kısmını :)
Yok ya unutulmuyor. Yani detayları unutuyorsun ama çoğu şeyi hatırlıyorsun, bazı ilginç vakaları falan.

GoT da 1,5 yılda bir yeni sezon yapardı teey tey.

Yok ya unutulmuyor. Yani detayları unutuyorsun ama çoğu şeyi hatırlıyorsun, bazı ilginç vakaları falan.

GoT da 1,5 yılda bir yeni sezon yapardı teey tey.

Sherlock da öyle insanı çıldırtır bunlar. O yüzden iyiki game of thrones izlememişim, bitti ya artık uzuuuun uzun boş vaktim olunca izlerim sonu ne zaman gelecek diye beklemeden. Gerçi onunla ilgili de o kadar çok spoiler verdiler ki izlemiş kadar hakimim konuya :))

Hah evet o. Hep azar yerdi ya, o kadar da çalışkan ve doğruydu. Çoluğa çocuğa karıştıydı herhalde sonra; oralarda bir yerlerde bıraktım.

Tıplı dizi dendi mi Nip/Tuck favorilerimden.
Yok sonra boşandı, bir süre sonra da İsviçre'ye göndererek çıkarttılar diziden. Arada flashbacklerle görüyoruz, iç çekiyoruz aah ah diye. Ki çok da sevmezdim aslında.

Tıplı dizilerden Scrubs yaa :KK70:

16 sezon ne yahu 16 yıldır mı var bu dizi. Haberimin olmaması normal
He 2005'ten beri. Ben birkaç yıl sonra başlamıştım, bırakamadım :KK70:

Yok sonra boşandı, bir süre sonra da İsviçre'ye göndererek çıkarttılar diziden. Arada flashbacklerle görüyoruz, iç çekiyoruz aah ah diye. Ki çok da sevmezdim aslında.

Tıplı dizilerden Scrubs yaa :KK70:

He 2005'ten beri. Ben birkaç yıl sonra başlamıştım, bırakamadım :KK70:
Ha bi de tıptan sayarsak Scrubs :KK70: :KK70:
Geyiğine öldüğüm diziydi ya.

Aynı anda mı yazdık ne Scrubsı :KK70:
Onu da tıptan sayma be canısı :KK70: :KK70: :KK70:

Sherlock da öyle insanı çıldırtır bunlar. O yüzden iyiki game of thrones izlememişim, bitti ya artık uzuuuun uzun boş vaktim olunca izlerim sonu ne zaman gelecek diye beklemeden. Gerçi onunla ilgili de o kadar çok spoiler verdiler ki izlemiş kadar hakimim konuya :))
Ben yeni bölüm çıktığı gün, bölümü izlemeden sosyal medyaya ve haber sitelerine bakmazdım. Öğle tatilinde yemek yemeyip veya dışarıdan alıp izlerdim.
Geçen sene de sabah 9da alarm kurup kalkıp izliyordum :KK70:

gOT son sezon hariç güzel. Her güzel şeyin sonunu bişekilde batırıyorlar. Iyannanın dediği gibi, ilk sezon full +18, 2. Sezon entrika+ +18, 3. Sezon entrika+savaş+ +18 ......son sezon keza
yani gördüğün gibi bol +18li ama seviştirirken aynı zamanda düşündüren bir dizi

gOT son sezon hariç güzel. Her güzel şeyin sonunu bişekilde batırıyorlar. Iyannanın dediği gibi, ilk sezon full +18, 2. Sezon entrika+ +18, 3. Sezon entrika+savaş+ +18 ......son sezon keza

Niye bu kadar seviştiklerini anlamadım ama bir bildikleri vardır diye düşünüyorum :confused:

Nickim bile GoT'tan geliyor daha napayım :KK70:

X