Pijama Partisi

Leopar desenli olsun bence. En sevdiğim pijama modeli.
Ben öğleden sonraya kadar burdayım, sonra gidiyom, nöbet tutarım kimseyi sokmam sayfaya
Leoparr bayılırımmmm. Yeni evli şeysiyken bile bugs bunnyli pijamalar aldım kendime bu ne lan oldu millet. Altına da çift tabanlı çoraplar çokk sexii :))

Leoparr bayılırımmmm. Yeni evli şeysiyken bile bugs bunnyli pijamalar aldım kendime bu ne lan oldu millet. Altına da çift tabanlı çoraplar çokk sexii :))

En sevdiğim, ben de de sarı tweetyli vardı. Benim çeyize koymuşlar saten pijamalar, kışın giysen kıçın donuyo, yazın giysen terden su gibi oluyon, izmirde bahar yok. Hepsi yepisyeni duruyo.
Estraven çeyizine koyalım mı benim satenleri?

Bir senin satenler eksik zaten ceyizinde. Altina da tuylu terlikler uu beybi.

Benimkiler de malum öylece durur. Saten gecelikler, pijamalarım bile havuç desenli var sen düşün gerisini. Üşürüm ben, totoyu sıcak tutmak lazım :)

Dunki konu geyikmiydi ciddi miydi. Ciddiyse anladigim kadariyla normal goruyosunuzda. Ona sasirdimn

Estraven 'in konusu mu? Ciddiydi tabi ki. Ama siz gidip tekrar okuyun o konuyu, kızcağız yapacam demedi. Aklımdan böyle şeyler geçiyor ve bu beni rahatsız ediyor dedi. Orda size cevap verme gereği duymadık, burda görünce de diğer konuda nicklerinize dikkat etmediğim için neden şaşırdığınızı anlayamadım ve sormuş bulundum. Gerek yokmuş.
Burası pek size göre bir geyik başlığı değil. İyi günler diliyoruz.

Evet degil pijamalarimla gunumu gecirmiyorum ztn. Sizede iyi gunler

Bulurum bennn :)) Beni fileden bozma saçma sapan şeylere doğru çekiştirenler olmadı değil lakin özgüven tavan gerek görmemişim.

İdolümsün. Bana sormadılar bile, bi baktım kırmızı siyah satenler dolabımda. Beyim de dalga geçmişti baya o zamanlar.

Ben hapçıyım, üç aylık hap işler benden. Onları da sağlık ocağından alırım masraf olmaz. Sen de prezervatifleri al sağlık ocağından, kamyon lastiği kıvamında olsun
Gormedigim seye guvenmem arkadas, hapin ise yaradığına nasil güveneyim?

Ceyizimdeki prezervatifleri veririm. Tozunu alirim takarim sonra. Evde oylece duruyorlar bari genclerin isi gorulsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…