Pijama Partisi

Porlandda bir tane beğendim onun da çeyiz setindeki diğer şeyler tipsiz. Şöyle bi 100 bin ikramiye çıksa ya bana.
Bugün bernardoya götürdüm nişanlımı beğenmedi paşam çok kalınmış porseleni.

Üzerimize giymeyeceğiz, ne yapacan kalını inceyi?
Ben de sende arıyorum mu ince kalın kısa uzun vs deseydin; deyip gece 12 olduğundan pisleşebilirim

Halbuki fine bone porselen, daha incesi yok tüm markaların aynı kalınlık ama kendi bilir.
Ben şeyleri de artık çok seviyorum ya kombin setleri.
Porselenankara diye bir sayfa var, bunu tüm illere uygulamışlar herhalde
Böyle kombinler çok hoşuma gidiyor, 1 böyle alıp 1 düz takımla falan kombinlemek daha modern konsept görüntü.

Ohoo tam tersi olmicak mıydı ya, onun seni götürüp beğenmeni beklemesi lazım. Mobilyalara birlikte karar verin ama bence mutfak eşyalarını kendine göre seç. Kullanılabilir olmalarına özen göster, renk cümbüşlerine yem olma :))

Kötü kaynana gibi ya her şeye karışmazsa olmaz. O çok renkli bu yamuk bu kalın. He valla biz geleni kabul ediyoz sorgulamadan

bilmiyordum öyle bir şey. Bakayım neymiş porselenankara. Instagramda mı

Mobilyaları birlikte seçtik ama aynı şeyi beğenmiş olmasak napardı bilmiyorum. Kesin sinsi sinsi ikna ederdi beni.
Mutfak eşyalarını kendime göre seçersem bu senin mutfağın yemekleri sen yap der. Yo dostum yooo

Kötü kaynana gibi ya her şeye karışmazsa olmaz. O çok renkli bu yamuk bu kalın. He valla biz geleni kabul ediyoz sorgulamadan

nişanlına benim yerime ayh totom der misin?
Bernardo diyom ben de kaç zamandır sana. Gayet de inceler hatta benimkiler ışığı geçiriyo

Evet, instada.
Tam bu stil olması gerekmiyor ama beğenine göre bir böyle takımla kombin çok mantıklı bence.
Evinde 400 den fazla tabağı olan bi kadın söylüyor bunu, insanin canı sıkılıyor beyaz beyaz vs valla bak:)

Bahsedilen sayfada söyle bişey gördüm lakin gelen misafir bir tas çorbayla doyar mı bilmiyorum çok ufak sanki. Şahsen ben doymam :))

nişanlına benim yerime ayh totom der misin?
Bernardo diyom ben de kaç zamandır sana. Gayet de inceler hatta benimkiler ışığı geçiriyo
Ben de anlamadım başka şubesinde beğendiğim model olduydu bugünkü küçüktü galiba tuhaf şeyler vardı hep.
Sabah diyem kudranın selamı var diye

Eki Görüntüle 2591934
Bahsedilen sayfada söyle bişey gördüm lakin gelen misafir bir tas çorbayla doyar mı bilmiyorum çok ufak sanki. Şahsen ben doymam :))
Yok bacım bunlar pembişli gelin sunumları, siyah dama desenler ya da çizgiler daha maskülen hatta para olsa direkt mackenzie child donatırım

Ama yeni yemek takımlarının kaseleri de bu boyutlarda hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…