Pijama Partisi

Ben sana saygi duyuyorum sende bana duy tesseturluymusum ya... munecimligin eksikti
[/QUOTE]
sen niye üstüne alındın ablacım? İnan ki senin bizi umursadığın kadar ben seni umursamıyorum. Otur köşende izle, ses etme fazla.

Bacım siz hepiciniz bir tarikat falansınız ben mi tanışmıyorum sizle anlamadım ki?

Sadece ikinize özel bir durum mu yoksa ciddi tek hayalet casper ben miyim

estraven, mormont ve ben uzun yıllardır arkadaşız, burada tanışmadık. Sizlerle de burda tanıştık işte. Biz bazen kendimizi kaptırıyoruz, kusura bakmayın. Öyle anlarda uyarabilirsiniz

❤❤
Kıskanma, hepinizi seviyom ben
Ya bugün çok enteresan bir şey başımıza geldi(ki ilk değil de neyse) çok sevdiğim 3 arkadaş olarak bir mekandaydık, başka masadan eşiyle oturan kadın çayını aldı geldi, çok güzel içten muhabbetiniz var kahkahanız inletiyor arkadaş olalım görüşmek isterim diye, tanıştık falan, resmen kendimi onun gibi hissettim şuan ahshshsjsksksksj

Bir sessizlik hakim.
Herkes picamaları çıkardı günün büyüsüne mi kapıldı vuhuuu

Yeni giydik sayılır :))

haha ne hoş, bayılırım öyle insanlara. Sağlam medeni cesaret ama valla bravo.
herkeşler romantik ortamlarda

haha ne hoş, bayılırım öyle insanlara. Sağlam medeni cesaret ama valla bravo.
herkeşler romantik ortamlarda
Ben hariç tabi ki.

Bir de kocam bugün sevgililer günü ya bir şey yapsaydık en azından kahve içmeye gidelim diyor, senin sperminden oluşan 2 tazmanya sebebiyle 45 yaşımıza kadar herhangi bir kutlama ve mutlu son yok bize dedim, gene horlamaya başladı

Ben de millet neler yapıyordur diye düşüncelerdeyim shksskshd

sizin bahaneniz var en azından, bebeler. Bizimki tamamen antiromantizm kaynaklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…