Pijama Partisi

Lan kappeletti bile yapiyorum evde Italyan yemee. Ben severim hamur acmayi. Tepsi tepsj kurabiye yapiyorum.

Abi nasil ideal gelin adayiyim yaa ellerimĺe beslerim beyimi. Ama her gun yemek yapmam otursun iki gun ayni yemegi yesin beni kizdirmasin. GIT ANANDA YE MADEM OYLE
Morrmontçum gelip bende de açarsın artık baklavayı böreği. Ben börek daha çok severim ama

Lan kappeletti bile yapiyorum evde Italyan yemee. Ben severim hamur acmayi. Tepsi tepsj kurabiye yapiyorum.

Abi nasil ideal gelin adayiyim yaa ellerimĺe beslerim beyimi. Ama her gun yemek yapmam otursun iki gun ayni yemegi yesin beni kizdirmasin. GIT ANANDA YE MADEM OYLE
Bi ara birlikte yapalım da ben de öğrenem. Taze makarna yapmak istiyorum cesaret edemiyom.

Bebeğim hamurdan yufka yapılır. Açılan şeyin adı yufka oluyor. :confused:
Yufkayi hamurdan yapiyorsjn ama once o hamuru acman lazim her halukarda. Marketten aldigin yufkayla manti yaparsan o daha farkli bir manti oluyor.

Yalniz nasil domestiklik koktu bir anda ortalik. Birazdan dantel oyasi şablonu falan verecegiz

Makarna hamuru cok kolay bisi. Actiktan sonra kesmesi el oyaliyor ama islem zor degil sadece vakit aliyor. Yapıştırmadan kurutmak onemli sonrasinda.
Bizim olayı biliyorsun hamur işiyle hiç alakamız yok. Ancak iğrenç iğrenç brokoli, kereviz falan yiyoruz. O yüzden hamur nasıl yoğurulur nasıl açılır bilmiyeah

Bizim olayı biliyorsun hamur işiyle hiç alakamız yok. Ancak iğrenç iğrenç brokoli, kereviz falan yiyoruz. O yüzden hamur nasıl yoğurulur nasıl açılır bilmiyeah
Sagliksiz beslenme benim isim. Hallederiz.

Çoluk çocuk da görüyor buralarıcılar gelmeden taktıralım en iyisi
La aramızdaki en cocuk sensin. Kapat gözlerini okuma büyükler konusuyor burada :KK70:

İçlişeyleri de anam yapıyo. Kocama içlişeyler mi brokoli mi yapam diye soruyom brokoli diyo. Lyanna Mormont Lyanna Mormont da gördü, biz içli yedik adam kereviz yedi.
Iy kocayı da kendine benzetmiş.
Benimki ne yesek diye düşündüğümüz her an sac tava yapmak istiyor üçüncü senede gut olacak her yanımız :KK70: mutfağa kereviz sokmanın yolunu bulam bari.

Iy kocayı da kendine benzetmiş.
Benimki ne yesek diye düşündüğümüz her an sac tava yapmak istiyor üçüncü senede gut olacak her yanımız :KK70: mutfağa kereviz sokmanın yolunu bulam bari.
Mutfaga kerevizi sokarsin da yedirmek mesele. Yoksa bizim mutfakta da oluyor :KK70:

Az pismis kanli et kalp ben

X