Pijama Partisi

Evimin altında market olmasına güveniyorum ben. Stok yapmayı hiçbir zaman sevmedim kalabalık geliyor gözüme her şey 😅

ben yedek tutmayı seviyorum. Mesela deterjan açıldıysa arkasında yedeğinin olması gerekir. Ya da yağ falan aynı şekilde. Kıtlık da yaşamadım halbuki, genlerden geliyor heralde.

ben yedek tutmayı seviyorum. Mesela deterjan açıldıysa arkasında yedeğinin olması gerekir. Ya da yağ falan aynı şekilde. Kıtlık da yaşamadım halbuki, genlerden geliyor heralde.
Aynen ben de öyleyim.
Ben bir şeye bitmiş diyorsam son paketi açmışımdır.
Stok mantığıyla almam ama alırken tane ile almaya gıcık olurum çünkü evde ürün bitmemeli, aynı şekilde düzen devam etmeli.
Sütü 10 paket falan almam lazım ki 1 haftalık olsun bana, anca yetiyor😂

Çocikler aç mı kalsındı iyi yapmışsınız 😌
Biz ne olsa idare ederiz de yavrularım edemez.
Bugün kasaplı marketlere ve direkt kasaplara gidip kuzu, dana kısmını stoklarım. Çocuklarımın balıkları zaten stoklu onda sorun yok. Az bişi organlarımızı da yedekledim mi yeter gari. Sebze püreleri de stoklu, yaptım mı koca tencere yapıyorum zaar :KK70:

Analıq işte. Kendimi değil çocuklarımı düşünüyorum :KK70:

Ne stoklamışım acaba diye baktım çöp torbası ve diş macunu 😂 Acilen stokçuluğu öğrenmem lazım.
Ben çikiletalı gofret stokladım. En önemlisi o :KK70:

Dün benim oğlan çatur çutur etli lades kemiklerini yedi, ay nasıl mutlu oluyorum yeavrum böyle şeyleri yidikçe.

Biz ne olsa idare ederiz de yavrularım edemez.
Bugün kasaplı marketlere ve direkt kasaplara gidip kuzu, dana kısmını stoklarım. Çocuklarımın balıkları zaten stoklu onda sorun yok. Az bişi organlarımızı da yedekledim mi yeter gari. Sebze püreleri de stoklu, yaptım mı koca tencere yapıyorum zaar :KK70:

Analıq işte. Kendimi değil çocuklarımı düşünüyorum :KK70:

Ben çikiletalı gofret stokladım. En önemlisi o :KK70:

Dün benim oğlan çatur çutur etli lades kemiklerini yedi, ay nasıl mutlu oluyorum yeavrum böyle şeyleri yidikçe.

Benim oğlan yemiyo ya. Tabağından sadece kuru mama ve yaş mamanın suyunu yiyo. Elimden verirsem bok olsa yiyo. Bugün zeytin yedi 😂

Bu ara kuru ekmeğe merak saldı, oturup ekmek yiyor :KK70: Dün tavuk dalak yedi. Deneysel takılıyor kendisi.

Ekmek kraker falan deliriyor da ben vermiyorum onları. Cırcır oluyor karbonhidrat alınca. Yoğurt bile elimden yiyo salak. Beslensin diye oturup balık falan yediriyorum lokma lokma 😂

Ekmek kraker falan deliriyor da ben vermiyorum onları. Cırcır oluyor karbonhidrat alınca. Yoğurt bile elimden yiyo salak. Beslensin diye oturup balık falan yediriyorum lokma lokma 😂
Full doğru düzgün çiğ yese göbek ata ata hazırlayacağım ama yarım yamalak yer diye endişe ediyorum. Gerçi şimdi kemik yemeye de başladı, belki komple öğün hazırlamaya dönerim ona da. Taşlık verdim geçen gün, götürdü hapur hupur.

Kızlar güzel yemek yediğinde böyle görünmez bir koruma baloncuğuna girmişler gibi hissediyorum :KK70:

Oy benimki neler neler yiyor. Brokoli, karnıbahar, kuru fasülye, nohut çalabilirse baklava 😅
Hayvanı vegan yapmadık yanlış anlama olmasın. Et harici bunlara da bayılıyor

Yazık acıyorum
Valla ben çoğu kadını anlamıyorum burda. Biri nişanlı, adam küçük görüyor, eziyor, sevişmiyor ama evlenecek. Öbürü hamileyken bile bayılacak kadar dayak yemiş, aldatılmış ama boşanmıyor. Bir diğeri nişanlı arladaşına ilanı aşk ediyor, öbürü platonik takıldığı patronuna açılmayı düşünüyor. Çok acayipler.

Valla ben çoğu kadını anlamıyorum burda. Biri nişanlı, adam küçük görüyor, eziyor, sevişmiyor ama evlenecek. Öbürü hamileyken bile bayılacak kadar dayak yemiş, aldatılmış ama boşanmıyor. Bir diğeri nişanlı arladaşına ilanı aşk ediyor, öbürü platonik takıldığı patronuna açılmayı düşünüyor. Çok acayipler.
Bende anlamıyorum valla bir şey söyleyince de kötü oluyorsun.
Ay ben proje arkadaşım olması için bile ağzı kokan duş almayan birini reddediyorum insanlar aynı yatağa giriyor

X