Pijama Partisi

Bende anlamıyorum valla bir şey söyleyince de kötü oluyorsun.
Ay ben proje arkadaşım olması için bile ağzı kokan duş almayan birini reddediyorum insanlar aynı yatağa giriyor

Beyimin kişisel temizlik takıntısından arada şikayet ediyorum ama bu konuları görünce de şükrediyorum valla.

Şükret de bu bir seçim işte. Seçiminden mızmızlanmak da çocukluk başka bir şey değil

Kimse dört dörtlük değil. Biz de değiliz. Eşimin hiç sevmediğim huyları var mesela. Söylenirim, mızmızlanırım ama bu kötü huylar iyiyönlerini bastırmadığı sürece tolere ederim. bazı konularda adamın elle tutulacak tarafı yok hala aşığım diyor, hala vazgeçmem diyor anlamıyorum.

Orası öyle kimse dört dörtlük değil ama bu olumsuz yanları görüp birlikte olup sonra bunları sürekli dile getirmek yanlış

E o zaman söylenme bacım derler
Ya bir de seviye o kadar düşük ki o kişiyi bırakıp başkasını bulsa %80 daha nitelikli olacak o kişi
Aslında muhtemelen aynı özelliklerde birini bulacak. Çünkü daha nitelikli birini o karakterde insanların taşıyabilme ihtimali yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…