Pijama Partisi

Tv ye odaklanmış durumdayım.
Sınavlarım vardı okullara ara verildi. Kalsam mı gitsem mi bilemedim bende. Özel aracım olsa bir dk düşünmezdim de
Yani gaza getirmek gibi olmasın ama ben olsam atlar giderdim. Sonuçta oradayken de risk var, en azından ailenin yanında olursun. Çok huzursuz olursan kapatırsın ağzını yüzünü yolculukta.
Ama yine de ben şaapmış olmayayım.

IMG_20200312_225442.jpg

Böyle olacağım

Ayh 25 kilo tavuk porsiyonladık kızlara, sırtım belim ağrıdı. Stok hakkımızı kızlara stok yaparak kullandık :KK70: :KK70:

Evimin altında market olmasına güveniyorum ben. Stok yapmayı hiçbir zaman sevmedim kalabalık geliyor gözüme her şey 😅
normalde evde ben stoklu yaşarım çok kullanılan şeye, dün bir baktım ki sadece 3 paket makarnam kalmış, tutuştum.
Bugün kocayı market market gezdirip makarna aldıracağım😂
Haftada 3 4 kere pişirdiğim, bebelerin yediği yegane şey yani.

normalde evde ben stoklu yaşarım çok kullanılan şeye, dün bir baktım ki sadece 3 paket makarnam kalmış, tutuştum.
Bugün kocayı market market gezdirip makarna aldıracağım😂
Haftada 3 4 kere pişirdiğim, bebelerin yediği yegane şey yani.
Şu an marketlerde stok sıkıntısı yok galiba

Şu an marketlerde stok sıkıntısı yok galiba
Okul tatili bence tetiklemiştir.
Zorunlu çalışanlar hariç kimse evden çıkmayı planlamıyor, bugün akşam yağmanın kralı başlayacak bence, ben aylık alışverişi yapacağım zaten ama benimki gibi bu zamana denk gelen birçok aile olsa ve durumdan dolayı 1 fazla alsa bitti gitti.
Bir de gördüğümüz kavga çıkaran ‘biteceeek’ tipler eklenirse, vuhuuu akşam haberlere seyirlik coşku gelecek😂

Okul tatili bence tetiklemiştir.
Zorunlu çalışanlar hariç kimse evden çıkmayı planlamıyor, bugün akşam yağmanın kralı başlayacak bence, ben aylık alışverişi yapacağım zaten ama benimki gibi bu zamana denk gelen birçok aile olsa ve durumdan dolayı 1 fazla alsa bitti gitti.
Bir de gördüğümüz kavga çıkaran ‘biteceeek’ tipler eklenirse, vuhuuu akşam haberlere seyirlik coşku gelecek😂
Bulamazsanız söyleyin benim marketin adresini vereyim 😬 adamda yok yok. Stokçular uğramamış buraya

X