Pijama Partisi

Ters değil otobüs minibüs gibi toplu ulaşımlar oralara da gidiyor :confused:
Gece iki üç gibi de köprüden taksiye biniver nolacak 10 tl yazıyor 13 ödeyip şükür diyorsun :KK70: taksiciler kazanmasın mı.
He o saatte E5te ineyim öyle mi? Bu kadar mı bıktın benden :KK70:
Ben ineyim desem anam indirir mi beni oralarda :KK70:

Akşam da inersin hatta yalnız olmazsın 😅😅 çok güzel ablalar var o yolda hep
Evet harçlığımı çıkarırım ahfhs
Diyorum zaten bir ay ben E5, TEM falan takılsam ev parasını arttırırız diye :KK70:

Akşam da inersin hatta yalnız olmazsın 😅😅 çok güzel ablalar var o yolda hep
ay beni bi kere sahilde hayat kadını sanmışlardı. Arkadaş bıraktı durağa gitti. Baktım yine duruyor arabaya eğildim içerde başka adam, nereye gideceksin bırakayım dedi. Sağolun ben şurdan otobüse binicem dedim (meğer benimki gitmiş aynı arabayla başkası gelmiş :KK70:) ama durakta otobüsler durmuyor ablalarımızın mekanıymış meğer :confused: Üç araç durdu, seni götürem diyen rahat beş dakika bekledi. Başkası kornaya abandı dörtlüleri yakıp, bir diğerinde iki barzo abimiz birbirine beni gösteriyor. Güç bela taksiye bindim gideceğim yeri söyleyemeden ağlamaya başlamıştım korkuma :KK70:

He o saatte E5te ineyim öyle mi? Bu kadar mı bıktın benden :KK70:
Ben ineyim desem anam indirir mi beni oralarda :KK70:

Evet harçlığımı çıkarırım ahfhs
Diyorum zaten bir ay ben E5, TEM falan takılsam ev parasını arttırırız diye :KK70:
Annen de kırsın kolunu bacağını😅
ay beni bi kere sahilde hayat kadını sanmışlardı. Arkadaş bıraktı durağa gitti. Baktım yine duruyor arabaya eğildim içerde başka adam, nereye gideceksin bırakayım dedi. Sağolun ben şurdan otobüse binicem dedim (meğer benimki gitmiş aynı arabayla başkası gelmiş :KK70:) ama durakta otobüsler durmuyor ablalarımızın mekanıymış meğer :confused: Üç araç durdu, seni götürem diyen rahat beş dakika bekledi. Başkası kornaya abandı dörtlüleri yakıp, bir diğerinde iki barzo abimiz birbirine beni gösteriyor. Güç bela taksiye bindim gideceğim yeri söyleyemeden ağlamaya başlamıştım korkuma :KK70:
Böyle anlatınca komik ama o an için baya ürkütücü bir senaryo 😬 geçmiş olsun

Sahilin neresi ama o önemli.

E5'te ben hayatta gece tek takılmam. Sahilden gece eve yürüyerek dönüyordum.
Hatırlamıyon mu nasıl korkarak yazmıştım size. :KK43:
Annen de kırsın kolunu bacağını😅

hatırlayınca komik ama o an çok korkunçtu gerçekten. Yengemle telefonda konuşuyorum yanındaki adam o Yunus durağında mı çabuk ayrılsın ordan deyip nerde olduğumu anlamak suretiyle iyice korkutmuştu beni :KK70:

Hayır estra zaten yanlışlıkla götürülmeye müsait, neyse ki bu sefer anlamış durumda bir terslik olduğunu. Mazallah "aa tamam bırakın o zaman, ay ne yardımsever insanlar var" diye binebilirdi de :KK70:

hatırlayınca komik ama o an çok korkunçtu gerçekten. Yengemle telefonda konuşuyorum yanındaki adam o Yunus durağında mı çabuk ayrılsın ordan deyip nerde olduğumu anlamak suretiyle iyice korkutmuştu beni :KK70:
Ankaranın e5 i neresi bilen var mı? Uzak durayım bari de bilmeden böyle bir şey yaşamayayım bende 😳

Yunus durağı nerede ayol? Bostancı'dan sonradır kesin.
Bostancı'ya kadar olan sahil hattı candır, çimenlerinde gece vakti az etkinlik yapmadık.

Benim hayatımı geçirdiğim, çok sevdiğim semtler çok pahalı ne yazık ki. Ben kendi evimi sattığımda da mahalleye göre normaldi, çoğu kişiye göre pahalıdır.

Kazıklanmak değil aslında, yani evet ana caddeye yakın, yeni bina, 2+1 küçücük bahçeli ev belki 20-30bin daha ucuz olabilirdi ama yine aynı bantta olurdu. Atıyorum 350bin değil de 320bin olabilirdi.
Ama eve baktığında yani o eve o kadar para verip bir de sığışamamak can sıkıcı.

Beni ya giriş kat ya ara dubleks olması zorunluluğu çok kısıtlıyor şu an. Bir de ulaşıma yakın olması.
E5'in 5 km üstündeki evin fiyatı uygun ama eve dönemem :KK70:

Giriş kata razı oldu mu annen?

KudrAlobar KudrAlobar 15-18 nisan arası için teklif verilmiş şenlik için. Ama bu süreçte iptal olur mu olmaz mı bilemiyorum. Hazır aklımdayken yazayım dedim. Bu sefer geldiğinde bir kahve içelim ama :)

Ay süper 15 nisanda orda olmayı planlıyordum. Uzun kalırım bu sefer haberleşiriz. Bu gelişim çok kısaydı 😂

X