Pijama Partisi

yabanelma yenge işini naptın cicim sen? Çözdün mü?
Çözdük gibi.
Buraya konu açtıktan 2 gün sonra, tek başına bana geldi, konuştuk uzun uzun. Pişman olmuş attığı mesaj için. Bende söylemek istediğim herşeyi söyledim.
Abimin haberi yok yani en azından ben birşey söylemedim, yenge böyle bir adım atınca konuşmaktan vazgeçtim abimle de.
Sonrasında hep beraber biraya da geldik, şuan normal herşey ama sonrasınd ne olur bilemiyorum tabi.

Ay iyi sevindim. Adım atması, hatasını anlaması da güzel olmuş. Şu durumda abiye yansıtmanın gereği yok zaten.

Aa sevindim, hadi böyle gider inşallah.
Çok gereksiz bir şeydi yaptığı, geri adım atması iyi olmuş.

Belki öncesinde abinle tartıştılar bir şeyden, sinirini öyle çıkarttı, sonra pişman oldu.

Ay iyi sevindim. Adım atması, hatasını anlaması da güzel olmuş. Şu durumda abiye yansıtmanın gereği yok zaten.
Evet, sorun yaşamak, o bunu dedi ben bunu dedim gibi diyaloglara da hiç girmek istemiyorum zaten. O hakkımı kendi evliliğimin ilk yılında kullandım.
İnşallah sorun yasamayiz bundan sonra.

Okuyup selam vermemek olmaznasılsınız kızlar
Yabanelma yengeyle sorunu çözmenize daha doğrusu hatasını anlamasına sevindim. Umarım burayı okumamıştır

Aa sevindim, hadi böyle gider inşallah.
Çok gereksiz bir şeydi yaptığı, geri adım atması iyi olmuş.

Belki öncesinde abinle tartıştılar bir şeyden, sinirini öyle çıkarttı, sonra pişman oldu.

Biz yeğenlerimle çok yakınız, birçok şeyi beraber yapıyorduk öncesinde, şimdi onlar birşey yaptıkça çocuklar halamda şöyle yapıyordu böyle yapıyordu deyince, abimde benden bir iki örnek verince farklı konulardan, kıskanmiş kendisi söyledi bunu da açık açık.
O akşam da benzer bir diyalog geçmiş aralarında, sonrada mesajı atmış zaten.
Yaptığının saçma olduğunu da biliyor, o an engel olamadım kendime dedi.

Kafasına takılan herşeyi konuştuk, aynı şeyleri yasamayiz inşallah.

İnşAllah okumamıştır diyelim o zaman
Ben de konu açıcam açamıyorum eltim ya da görümcem vardır diye
Yani okusada çok sorun olacak birşey yok, dedikodu yaptıktan sonra teselli olarak kullanılan cümleyi de ekleyeyim, ben olanı yazdım

Kayınvalidemle ilgili konularım pek iç açıcı değil, inşallah tanıyan birileri çıkmamıştır, çıksa şimdiye kadar haberi gelirdi herhalde

Son düzenleme:

Haha şaka yapıyom kız, var da gidilmez, birahane gibi garip yerler ondan yok demişlerdir. Bence de konuyu kapatalım

Biz hep olanı yazıyoruz zaten sadece onlar fazla alıngan
Aa bak hiç denk gelmedim. Bi ara okuyayım, senin kayınvalideni de tanıyalım

Nabıyorsunuz gençlik?
Buraları yağmur bulutları sarmış, enerjim bir miktar emüklenmiş...
Arkadaş doğum yaptı, dedik "Bir de el işi bir şeyler yapalım hediye" boyar dururum büssürü şey, aile resmi yaptığım bir saksı içine çiçek koyup hediye edeceğim, diğer şeylerin yanında. Başladım çizime, boyadım da devamı bu akşama ya da yarına biter inş.

12 pastel boya almam lazım, çıkıp alacak mecal ona göre, ay nasıl kilo almışım yine nasıl... İnsan iki haftada 8-9 kilo almayı nasıl başarır? Buna bir madalya lazım. Yaz gelirken bu hayınlığı seksi vüçuduma nasıl yapıyorum, şaşılası.
Spor yapak dedik, adamın vakti ona göre, benim canım ona göre... Bisikletimin tekerlerine hava bastırılacak, kursa giderken bari 5 kmlik yolu süreyim az kondisyon olsun dedim, cayır cayır cuvaraları içerken nasıl olacak bakalım...
Kahvemi aldım oturdum, bomboş bir gün.

Sabahtan oğlan anneanneye geçmiş, gece yarısı yine yanımıza sokulan böcü yatağımızı da çişlemiş, ılık ılık... Bir kalktık ki çiş içindeyiz. Alezi çıkar, çarşaflar üstler başlar derken aniden kirli sepeti de doldu, dediğim gibi yağmur bulutları da gelmiş bugün; çamaşır bekler. Yine bi çeşit oldum.
12li pastel mi alsam, yoksa bir çılgınlık yapıp 24lü mü alsam?

Bir çılgınlık yapmalısın bence
Ben de bir çılgınlık yapıp işi gücü boşverdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…