Pijama Partisi

Bir çılgınlık yapmalısın bence😂
Ben de bir çılgınlık yapıp işi gücü boşverdim😂😂

Saat sanki 7 gibi burada öyle kapalı hava. :/
Tipime ayar çekebilsem çıkıp kırtasiye soyacağım, kendimden geçeceğim raflar arasında; boyalara bakıp bakıp titreyeceğim ve aşk yaşadığım ilk pasteli kapacağım ama yeni aldığım (sanırım sevgililer günü siparişiydi) kotumun içine bile girmekte zorlanıyorum şu an şaka gibi :KK70: Ya bir anda kilo aldım ve dışarı çıkasım yok. Olmazsa yanıma kuzeni alayım "Gel kırtasiye gezek oradan kahve ısmarliyim" diyeyim kandırıp çıkarayım.

İş güç zaten yapmam ki doğru düzgün, yemek var tamam yani daha ne? :KK70:

Trip atmam diyenden korkacaksın 😅😅😅
Hahaha ya ben cidden trip atmam ama dün durup durup söylendim, durup durup laf soktum. Eve geldim arabadan indim, bu da indi arabadan. Yan yanayız ama ben bir adım öndeyim, arkam ona dönük, konuşuyoruz ama o şekilde konuşuyoruz. Ortam karanlık, rüzgar saçlarımı uçuruyor. Tam film sahnesi :KK70: Hayatımdaki film sahnesi anları çok seviyorum, biriktiriyorum hepsini, anı olarak tutuyorum.

Saat sanki 7 gibi burada öyle kapalı hava. :/
Tipime ayar çekebilsem çıkıp kırtasiye soyacağım, kendimden geçeceğim raflar arasında; boyalara bakıp bakıp titreyeceğim ve aşk yaşadığım ilk pasteli kapacağım ama yeni aldığım (sanırım sevgililer günü siparişiydi) kotumun içine bile girmekte zorlanıyorum şu an şaka gibi :KK70: Ya bir anda kilo aldım ve dışarı çıkasım yok. Olmazsa yanıma kuzeni alayım "Gel kırtasiye gezek oradan kahve ısmarliyim" diyeyim kandırıp çıkarayım.

İş güç zaten yapmam ki doğru düzgün, yemek var tamam yani daha ne? :KK70:
Aynı durum bende de var ya, zaten tombişim.
Ovulasyon dönemlerinde son dönemde yarım öküz yemeye başladım, 4 kilo aldım falan 1 ayda😂
Hayır yani yediğim normal insanlarınkinin yarısı ama benim bünye günde tek öğünü anca öğüttüğünden kahve bile içsem offf çok yedim öküz gibi şiştim moduna bağlıyorum, ki mod değil realite😂

Can boğazdan gelir ye beybisi.
Kırtasiye meraklarını konularından hatırlayorum, benim için aynı şey market.
Beni bırak büyük bir markete, akşama al, kasada o paraya marketi üstüme yaparlar :KK70:

Hahaha ya ben cidden trip atmam ama dün durup durup söylendim, durup durup laf soktum. Eve geldim arabadan indim, bu da indi arabadan. Yan yanayız ama ben bir adım öndeyim, arkam ona dönük, konuşuyoruz ama o şekilde konuşuyoruz. Ortam karanlık, rüzgar saçlarımı uçuruyor. Tam film sahnesi :KK70: Hayatımdaki film sahnesi anları çok seviyorum, biriktiriyorum hepsini, anı olarak tutuyorum.
Ay öyle sahnelerin bir de arkada çalan müzikleri olur 😌

Off çok lirik bir an.
Bu sosyal medyada üzerine yazı yazılıp, arkadan jilet atılan şarkıların yüklendiği görseller aklıma geldi :KK70:

Ay öyle sahnelerin bir de arkada çalan müzikleri olur 😌
Off çok lirik bir an.
Bu sosyal medyada üzerine yazı yazılıp, arkadan jilet atılan şarkıların yüklendiği görseller aklıma geldi :KK70:

Ahahda valla tam film sahnesiydi. Bir anda sağanak başlasa tam olacaktı :KK70:
Neyse en azından sağdan soldan vampir falan çıkıp bir anda filmin türü değişmedi.

Aynı durum bende de var ya, zaten tombişim.
Ovulasyon dönemlerinde son dönemde yarım öküz yemeye başladım, 4 kilo aldım falan 1 ayda😂
Hayır yani yediğim normal insanlarınkinin yarısı ama benim bünye günde tek öğünü anca öğüttüğünden kahve bile içsem offf çok yedim öküz öptüm moduna bağlıyorum😂

Can boğazdan gelir ye beybisi.
Kırtasiye meraklarını konularından hatırlayorum, benim için aynı şey market.
Beni bırak büyük bir markete, akşama al, kasada o paraya marketi üstüme yaparlar :KK70:

Ya normal almıyorum kiloyu gülüğm ben, normal alsam inan dert etmeyeceğim; 3 alsam 4 alsam ne olacak abi 8 kilo nedir? Bu iki haftada oluyor, öyle bir gece yemelerine vurdum ki kendimi anlatamam. Ayıptır söylemesi adam eve geleceğinde arıyor "Eksik ne var?" diye, bir gün de adama desem ya "Bi sen eksiksin aşkitom", yok, "Çukunatta al, al al, beni alll" ... Gelirken 4lü nestle kare çikolata almış iki gün önce.. İki gün önce 4lü ve yok, bitti.
"Yahu damağında tutulur çikolata, emerek yenir, tadı dilinden alırsın dilinden! Nasıl yiyorsun Allah aşkına" dedi dayanamadı yiyişimi görünce adam. Dört lokmada yenmemeli abi bi zahmet. :KK70:

Uyku ilaçları yapıyor bu kiloyu, kriz gibi ilacı aldığım 20 dakika sonra tatlı bir şey istiyor bünye, yattın yattın, yatmadın oturdun, evde tatlı ne varsa yemeye başlıyorsun sıradan ki iki haftatır yaşanmakta olan şey bu. En son kuş lokumuna kadar düştüm ki sevmem lokum, geçen gece rüyamı Robertolar da basınca kalktım kutuyu yarıya indirdim saat sabaha karşı beş... :KK70:

Ondan benim buna bir dur demem lazım, dün gece de üzerine afiyet iki ülker çukunatalı göfret yiyip yattım olmaz.. Böyle olmaz, bu çoluğun çocuğun rızkını yemeye başlamak demek, çocuğun gofretleri de yedim, ayıp. Garibim çocuğuma "Dişin çürür çok yersen kuzum" diyorum, arkamı dönüyorum bütün halinde gırtlağıma gofret itiyorum. Yakında bir hoca cemaat ilişkisine dönmeden, önümü almam lazım yoksa çocuk fark edecek laf dinletemeyeceğiz. :KK70:

Kırtasiyeye gidip gitmeme konusunda hala kararsızım kçımı kaldırmaya o kadar üşeniyorum ki... Ani kilo alınca insan alışamıyor da hemen, yine hızlı aldım ve gideceğim yere kadar topuklu giysem... Olmaz. Spor giysem.. Kiloluyken spor giyesim gelmiyor bari boydan kazanayım dengelesin diye.. Ülen bu estetik kaygılar yüzünden eve kapandım. :KK70:

Ya normal almıyorum kiloyu gülüğm ben, normal alsam inan dert etmeyeceğim; 3 alsam 4 alsam ne olacak abi 8 kilo nedir? Bu iki haftada oluyor, öyle bir gece yemelerine vurdum ki kendimi anlatamam. Ayıptır söylemesi adam eve geleceğinde arıyor "Eksik ne var?" diye, bir gün de adama desem ya "Bi sen eksiksin aşkitom", yok, "Çukunatta al, al al, beni alll" ... Gelirken 4lü nestle kare çikolata almış iki gün önce.. İki gün önce 4lü ve yok, bitti.
"Yahu damağında tutulur çikolata, emerek yenir, tadı dilinden alırsın dilinden! Nasıl yiyorsun Allah aşkına" dedi dayanamadı yiyişimi görünce adam. Dört lokmada yenmemeli abi bi zahmet. :KK70:

Uyku ilaçları yapıyor bu kiloyu, kriz gibi ilacı aldığım 20 dakika sonra tatlı bir şey istiyor bünye, yattın yattın, yatmadın oturdun, evde tatlı ne varsa yemeye başlıyorsun sıradan ki iki haftatır yaşanmakta olan şey bu. En son kuş lokumuna kadar düştüm ki sevmem lokum, geçen gece rüyamı Robertolar da basınca kalktım kutuyu yarıya indirdim saat sabaha karşı beş... :KK70:

Ondan benim buna bir dur demem lazım, dün gece de üzerine afiyet iki ülker çukunatalı göfret yiyip yattım olmaz.. Böyle olmaz, bu çoluğun çocuğun rızkını yemeye başlamak demek, çocuğun gofretleri de yedim, ayıp. Garibim çocuğuma "Dişin çürür çok yersen kuzum" diyorum, arkamı dönüyorum bütün halinde gırtlağıma gofret itiyorum. Yakında bir hoca cemaat ilişkisine dönmeden, önümü almam lazım yoksa çocuk fark edecek laf dinletemeyeceğiz. :KK70:

Kırtasiyeye gidip gitmeme konusunda hala kararsızım kçımı kaldırmaya o kadar üşeniyorum ki... Ani kilo alınca insan alışamıyor da hemen, yine hızlı aldım ve gideceğim yere kadar topuklu giysem... Olmaz. Spor giysem.. Kiloluyken spor giyesim gelmiyor bari boydan kazanayım dengelesin diye.. Ülen bu estetik kaygılar yüzünden eve kapandım. :KK70:
Ömrümde çikolata yemeyen ben, ikinci çocuktan sonra deli gibi yemeye başladım.
Ama öyle kare mare uğraşamıyorum, bak yemeklerimi yaptıktan sonraki ödülüm :KK70:
Kepçe ile giricem

Eklentiler

• 3C67BCCD-82AC-4DD4-8607-0A664CF2E05F.jpeg
    3C67BCCD-82AC-4DD4-8607-0A664CF2E05F.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 25
Ömrümde çikolata yemeyen ben, ikinci çocuktan sonra deli gibi yemeye başladım.
Ama öyle kare mare uğraşamıyorum, bak yemeklerimi yaptıktan sonraki ödülüm :KK70:
Kepçe ile giricem

Bitti ki bunlar ilk haftadan ve adam almıyor "İnsan gibi yemiyon, sonra bi de pişman oluyon yok sana" diye. :)
Şimdi gitsem alırım gerçi ama hususi almıyorum, yarıya iniyor geçiyor gecede, bu daha beter bi batak, Allah kurtarsın kardeş. :KK70: Palm yağı şeysi hassasiyetimden de mümkün mertebe yemiyorum bunları o da ayrı tabi.

Ben yine kilo veririm hani çok şeapmaz bana, senelik klasiktir alır-verir dururum da işte yaş da aldıkça zorlaşır oldu. Eskiden daha kolay gidiyordu kilo zart diye, şimdi biraz terlemek gerekiyor. :)))

Olmuşum 74.5 sınıra dayanmışım, boy 175. Geçmeye başladıkça artık daha belirgin olacak. Buradan aşağı indirmeye önümüzdeki hafta bisiklet tekerlerine hava bastırarak başlarım. Sigarayı bırakma çalışmalarım devam etmekte, resim kursunda ilk çizdiğim şey "Kül tablası" :KK70: Dedim hedeftesin, bu sene içinde ilk profesyonel tablomu yaptığımda sana ittiri çekeceğim dostum.

Ben şu kuzeni bi arayıp darlayayım, gelirse kırtasiyeye gideyim topuklu giyersem koluma girsin işi ne. :KK70:
Gelmezse de oturup KK takılmaca, bir yandan bir şey boyamaca devam.

Aha bu da benim batak :KK70:
Hava acayip kapalı içeri ışık girmiyor resmen.
Kahvemden iki yudum, sonra dışarı inş.
eb7f06db-476b-4f82-8250-148adc1f1087.jpg

Kudram getirse getirse güzellik getirir, güneş getirir, gökkuşakları getirir. Laf ettirmem kudrama.

Hee beyaz giyip icine bisi giymeyecektin değil mi biliyorum ben.
Napayım beyaza çamaşır uydurmak zor oluyor 😬😬

Ne gökkuşağı ya. Fırtına kopuyor burada. 2 gün güzel hava gördük. Çok gördüler bize🥺

X