Pijama Partisi

haha ben senin nerde oturduğunu çözdüm sanırım
İzmir yolu üzerinde, ulaşımı zor, yüksek katlı, bol camlı

Uyuyomuşumdur diye aramamış, ama şöyle bir gerçek var kadın geldiği ve çocuklar evden gittiği için temizlik günü 9 11 arası uyuyorum.
Kadının gelme saati 7 buçuk, yani uyanıktım zaten

Sadece tek gerginliğim temizlik değil de ütü, zaten mecburen ben 2 günde bir silip süpürüyorum ama ütü ömrümde birkaç defa yaptım.
Olmuyor, ne yapsam da olmuyor

haha ben senin nerde oturduğunu çözdüm sanırım
İzmir yolu üzerinde, ulaşımı zor, yüksek katlı, bol camlı
Yeah baby, eskiden dutluk angara çıkışı olan ama artık kocaaaa bir yerleşim bölgesi, betondan gökyüzü görünmeyen bölge.
Başkent üni çevresi.

Yeah baby, eskiden dutluk angara çıkışı olan ama artık kocaaaa bir yerleşim bölgesi, betondan gökyüzü görünmeyen bölge.

Bizimkiler de bi ara yaşadı orda sevemediler.
Benim ufak yeğen sizin oralarda bi yerlerdeki güzel sanatlara başladı bu sene. Gitmesi gelmesi her gün ayrı prollem.

Bizimkiler de bi ara yaşadı orda sevemediler.
Benim ufak yeğen sizin oralarda bi yerlerdeki güzel sanatlara başladı bu sene. Gitmesi gelmesi her gün ayrı prollem.
Nere ki aceba, merak ettim.
Senelerdir burdayız da okullar bir bir türüyor takip edemiyoruz artık.
Geçen okul ve fiyatlara bakayım dedim, çocuğa her sene araba alınır yani.
Güzel sanatlar gibi yüksek becerileri olmayacağından benim veletlerin, belki ondan dikkatimi çekmemiştir.

Güzel, temiz bölge aslında, zaten ya gençler ya emekliler olarak takılıyoruz.

öyle öyle ama hem çok beton hem bizimkilere biraz uzak geldi sanırım.
Bizimkiler ostim ahalisi, evden işe 5 dakikadan fazlası bozuyo onları

öyle öyle ama hem çok beton hem bizimkilere biraz uzak geldi sanırım.
Bizimkiler ostim ahalisi, evden işe 5 dakikadan fazlası bozuyo onları
Aboo ne öyle ilkokul bebesi gibi 5 dk
Eş kişisi de öyleydi senelerce dükkana küfrederek gitti, neyse ki battı rahatladıkbenim de, ben arabayla 20 dk da gittiğim yere ‘yakın ya bizim şura’ diye hitap ediyorum.

ablamın kayınvalidesi orda. Bir akşam yemeğe çağırdı gittik kar başladı dönemedik mahsur kaldık
Ben sevmiyom uzak yer ya. Şu an evim merkeze 20 dakka falan bana göre şehir dışı

yabanelma yenge işini naptın cicim sen? Çözdün mü?

ablamın kayınvalidesi orda. Bir akşam yemeğe çağırdı gittik kar başladı dönemedik mahsur kaldık
Ben sevmiyom uzak yer ya. Şu an evim merkeze 20 dakka falan bana göre şehir dışı
Ahahah mahsur kalınıyor tabi, ama artık eskisi kadar çok değil hatta kar bile bu bölgeye yağmıyor artık.
Dağın başında yaşayan insanlar olarak hava sıcaklığını arttırdık.
Ben de şehir içinde yaşayamam ya, izmirde bornovadaydı evimiz, her yer insan, her yer bir şey yani.
Hava alayım desen bir açıklık ferahlık yok, senin evin yeri tam bana göreymiş

Ben de söylenip duruyorum dağ başında kaldık, nenelerle dedelerle yaşıyoruz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…