Pijama Partisi

Ahsfhs benim de ev arkadaşı kadın olan vardı, hatta şu anki malum şahsın ev arkadaşı da kadın

Umarım kız gecelik giymiyordur, dizi çıkmış çamaşır suyu lekeli eşofmanla falan uyuyordur

Evde don sütyenle de gezer artık..........................
Onlarda kaldık birkaç kez artık herkes herkesin herbi yerini gördüğü için rahatız
Ahsfhs benim de ev arkadaşı kadın olan vardı, hatta şu anki malum şahsın ev arkadaşı da kadın

Umarım kız gecelik giymiyordur, dizi çıkmış çamaşır suyu lekeli eşofmanla falan uyuyordur
Valla geyikten bağımsız bende ev arkadaşı kadın olsun istemezdim. Ev arkadaşının sevgilisi vs si gelebilir ama direkt kadın ev arkadaşı olsun istemezdim. Bunun duşla, pijamayla falan da alakası yok.

Beni rahatsız etmiyor.
Sen hangi açıdan istemezsin mesela? Aklıma gelmeyen bir şey düşünüyorsundur belki.

Beni rahatsız etmiyor.
Sen hangi açıdan istemezsin mesela? Aklıma gelmeyen bir şey düşünüyorsundur belki.
Yorumu yazarken düşündüm de şudur diyebileceğim bir sebep bulamadım
Yoksa çok yakın kız arkadaşı var, üniversite zamanlarında beraber de kalmışlar falan ama tam zamanlı bir kadın ev arkadaşı olsun istemezdim.

Ben de istemezdim ama ilişkimde benim erkek ev arkadaşım olamayacağı için.
Yani öyle bir adamla beraber olursun, her şey normaldir sana da öyle gelir.
Ki böyle bir ilişkim de oldu, gerçekten normal karşılıyordum ama şuan evli olduğum insan herhangi bir kadınla bensiz görüşemez.
Kıskançlık temelli değil, olaya ilişki dinamiği içerisinde bakış açısı bir şekilde fikirleri de etkiliyor zamanla.

Herhangi derken iş arkadaşları falan da dahil değildir umarım

Herhangi derken iş arkadaşları falan da dahil değildir umarım
İşi yok ki iş arkadaşı olsun
Keza öyle bir işi olmaz da, ama dahil yani.
Sırf kıllığına, gıcıklığına bendeki durum.
Yoksa gayet sevgililik döneminde kız arkadaşları bana sevgilimin evinden byee yapıp, kendileri orada kalırdı.
Ama öküz oğlu öküz kocam aynı şeyi bana yaptırmazmış, zamanla anladım yani

He o zaman haklı bir inat yüzünden

Bilmiyorum ya benim karşıma çıktığı için belki bu durumlar bana batmıyor. Yani öyle bir olayla karşılaşmasam belki istemezdim ama karşılaşınca gayet doğal geliyor artık.
Hatta biri yazık çekine çekine söylemişti "benim ev arkadaşım kadın" diye.
Malum şahsın mesela ev arkadaşı kız, geçen gittiğimde kızın sevgilisi de evdeydi, oturduk sohbet ettik. Sonra onlar dışarı çıktı, ev bize kaldı

Başına gelmeyen bilmez kardeş, öyle rahat rahat konuşuyorsunuz ama başınıza gelince anlarsınız tamam mı... Kınadığını yaşamadan ölmezsin!!!!!
Beni kınayan benim göyneğimi giysin!

İşte benim karşılaştığım adamlardan sonra bana her şey normal geliyor.
Nelerle karşılaştığımı anlatamayacağım bile

İlişki dinamiği evet önemli, benim bir şeyi yapmamı sebepsiz engelliyorsa kusura bakmasın kendisi de yapamaz. Sinirlendim bak durduk yere, ya sen kim köpeksin ya, Allah Allah beyime bak yok yeaa.

ahaha kınamayacağım
ama benimki genel olarak bir ev arkadaşına sahip olmaz zaten o yüzden rahatım.

yalnız yaşamak kalp ben
tek sorunum evde yokken gelen kargolar ve biraz fazla uzun şehir dışına gidersem
solan bitkilerim
Bitkilerim yok, olanı da öldürüyorum zaten.

Şehirdışını bırak yatıya bile zor giderim tek yaşarken, çünkü köpekler. Yatıya gideceksem önce eve gidip doyurup gezdirmeli, sonra misafirliğe gitmeli, sabah da vakitli kalkıp eve dönmeliyim. Sırf sabah erken kalkıp dönmemek için misafirlikten sabah dörtte falan kalkıp eve gidiyordum

Şehirdışına gideceksem önce köpeklerin kalacağı yer ayarlanır, sonra onlar bırakılır, sonra ben giderim. Dönüşte yine alınır eve getirilirler.

Analıq işte.

Ama yalnız yaşamayı seviyorum yine de. Köpeklerin sorumluluğu artık hayatımın çok doğal bir parçası olduğu için gözüme batmıyor bile.

Çünkü analık
Köpüşün durumu nasıl? Ne yapılacak belli oldu mu?

Çünkü analık
Köpüşün durumu nasıl? Ne yapılacak belli oldu mu?
Anlatırım kuzum.

Kaç gündür Sabrina'ya düştüm ahfah Nick çok tatlış ya. Yine tabii badboy sevgim nüksetti afshasf
Bir de High Priest Blackwood çok karizmatik değil mi ya? Karakteri iğrenç ama tip valla karizma.

İkinci sezondayım ben, devamını izlediysen spoiler verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…