Pijama Partisi

filmdelisi filmdelisi ay pijama giymek de ayıp oldu ahahaha kız belki çıplak yatıyor ne malum :KK70:
:KK70:
Aklıma tam o gelmişti sen yazmışsın, zaten bizden başkası olamazdı😂
İnşallah giyiyordur değil mi?
Sonuçta makinaya giriyor o çarçaf, cıbıldak bedeninin değdiği yastık yorgan konı sahibinin sevgilisinin gömlekleriyle yıkanıyor.
Vuhuuuu yansın geceler

:KK70:
Aklıma tam o gelmişti sen yazmışsın, zaten bizden başkası olamazdı😂
İnşallah giyiyordur değil mi?
Sonuçta makinaya giriyor o çarçaf, cıbıldak bedeninin değdiği yastık yorgan konı sahibinin sevgilisinin gömlekleriyle yıkanıyor.
Vuhuuuu yansın geceler
Ay ben don bile giymiyorum nolacak şimdi :skandal:

Lasjsjsjsksj
Hayalim donla ya da donsuz yatmak hep merak etmişimdir :KK70:
Uçmuş kafalar ya saçı mormuş işaret çiziyolarmış, kadının sevgiliyi kıtır kıtır kesecekler haberi yok ahahshsjsjs
Hayatımdaki beyle yatarken genelde cıbıldak uyumayı severim ben, en fazla donla. Güzel oluyor seviyorum ben.

Biz geyik yapıyoruz ama kız mesela gerçekten yerlere pentagram çizip ayin falan yapıyormuş düşünsene ahhahfa

Hayatımdaki beyle yatarken genelde cıbıldak uyumayı severim ben, en fazla donla. Güzel oluyor seviyorum ben.

Biz geyik yapıyoruz ama kız mesela gerçekten yerlere pentagram çizip ayin falan yapıyormuş düşünsene ahhahfa
Aa hatırladım ben de kocam şehir dışına gidince donla yatıyordum, bu işte bir terslik var :KK70:

Gözümde canlanmadı değil de ben merak ediyorum nerede yaşıyor bunlar ya?
Sevgili evinde kalmak ütopik olsun...

Aa hatırladım ben de kocam şehir dışına gidince donla yatıyordum, bu işte bir terslik var :KK70:

Gözümde canlanmadı değil de ben merak ediyorum nerede yaşıyor bunlar ya?
Sevgili evinde kalmak ütopik olsun...
Sen kocanın yanında donla yatma zaten. Üçüncü, dördüncü, beşinci gelir sırayla mazallah.

Bence yaşadıkları yer değil de üye ütopik. Çünkü öbür kız çatır çatır kalıyor evde :KK70:

Link ver 🤓
Az buçuk beyaz tenliyim ama gerisi kurtarmadı. Gerçi uzun sivri tırnaklarım var oradan belki yatay geçiş yapabilirim

Ara sayfalarda hareketleniyor olay.

Ara sayfalarda hareketleniyor olay.
Ay büyümüş de trol olmuş bir tip resmen
Yalnız bendeki genişliğin konya ovası olduğunu fark ettim konuyu okuyunca 😅😅
Arkadaşlar olarak bir arabaya sığmaya çalıştığımız bir gün sevgilimin arkadaşının sevgilisi, sevgilimin dizinde gitmişti. Hemen o arabayı yaktırayım ben

Ay büyümüş de trol olmuş bir tip resmen
Yalnız bendeki genişliğin konya ovası olduğunu fark ettim konuyu okuyunca 😅😅
Arkadaşlar olarak bir arabaya sığmaya çalıştığımız bir gün sevgilimin arkadaşının sevgilisi, sevgilimin dizinde gitmişti. Hemen o arabayı yaktırayım ben
Arabayı yaktır, kızın saçını başını yol, sevgilini de boşa.

X