Pijama Partisi

Dün ben de bir rüya gördüm, sabah benimkine anlattım adam gülüyor.
"Bir raad yok bana" dedim, bi sen bırakmazsın bir Roberto.
Rüyada Roberto görmek ne anlama geliyor kızlar?

Dün tipin biri bana yanaşmaya çalışıyordu bilinçaltımdan, dedim "Kimsin sen?" dedi "Roberto"... Hayatımda sanki her gün bir Roberto görüyorum da bilinçaltıma biri çıktı geldi. Karlos desem değil, naalaka?
Korktum uyandım gittim lokum neyim buldum mutfakta onları yedim.
Gece yemeye bahane arıyom hea şu ara, yine deli gibi kilo aldım.
Rober(to) Hatemo var bir de ama konuyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

Dün tipin biri bana yanaşmaya çalışıyordu bilinçaltımdan, dedim "Kimsin sen?" dedi "Roberto"... Hayatımda sanki her gün bir Roberto görüyorum da bilinçaltıma biri çıktı geldi. Karlos desem değil, naalaka?

Robeeerrrtooo... (italyan aksanıyla roberrrto diye diye geziyorum evde şuvann)

Robeeerrrtooo... (italyan aksanıyla roberrrto diye diye geziyorum evde şuvann)

Bir gram Roberto fantezim olsa anlayacağım, yok ki. Futbol programı neyim de açılmaz bizde oralardan gelen bi topçu adı olsun desem... Tövbest pis pis rüyalar, bi de "Roberto" diyor soruyorum da. Elin Robertoları Karlosları rüyalarımı basmış, adama anlatıyorum "Bak gör karını uykularında kimler öper olmuş" diyorum, adam "Rüyada bana gelenlerin kocalarıdır" diyor. Sonumuz hayrola, pizişik boyutta telepatik ziwinger mi oluyoz noluyoz Allah muhafaza. Astrolojik olaraktan araştıracağım, son retro yanlışlıkla bize, pardon bilinçaltımıza girmiş olabiler. :KK53:

Roberto murattır.

Yoöö. Bildiğim kadarıynan sperma hüçreleri pizişik boyutta hayatta kalamıyor.
Yine de bi Roberto'ya sorayım. :KK70:

Ay. Tövbeler olsun.
Fazladan süpaneke okuyup totomu iyice sarıp yatim bari. Böyle olmiycak bu.
Ruya alemlerinde degil ayol belki gercekten beyinden bir bebe daha yapacaksin ve "ruyamda gordum" diye adini Roberto koyacaksin :KK70:

Ruya alemlerinde degil ayol belki gercekten beyinden bir bebe daha yapacaksin ve "ruyamda gordum" diye adini Roberto koyacaksin :KK70:

Duruma o kadar uzağım ki düşün esprini bile anlamadım. :KK70:

Tabiysi Robertö koyarım cağnım, kocamın 7. göbekten büyük dedesinin adı da Sarı çizmeli Sebastiyandı. Rahmetli grandgrandfadırımız Alberto ile de uyumlu olur, hoş bir nükte olur pek tabi. :KK53:

Duruma o kadar uzağım ki düşün esprini bile anlamadım. :KK70:

Tabiysi Robertö koyarım cağnım, kocamın 7. göbekten büyük dedesinin adı da Sarı çizmeli Sebastiyandı. Rahmetli grandgrandfadırımız Alberto ile de uyumlu olur, hoş bir nükte olur pek tabi. :KK53:
Benim Teoman'dan cocugum olmustu ruyamda, adını Ada koymuştuk :KK70:

Babalık davası açarsan beni şahit olarak çağırabilersin Iyanna bacım, arkandayız. Tabi önce çocuk nere gitti onu bulmak lazım. :KK70:
Ya önce bıraktı beni gitti biliyor musun?
Ben tek başıma doğurdum kızımı. Gitti tam karşımdaki apartmanda aynı hizamda ev tuttu. Balkonda çamaşır asarken falan karşılaşıyorduk (on numara realist insanım, çamaşır asıyorum rüyamda balkona).
Sonra çok pişman oldu, af diledi falan barıştık öyle.

Ama sonraki rüyalarımda ben başka başka insanlarla da takıldım. Aldatmış sayılır mıyım, yoksa one dream stand miydi hocam?

Ya önce bıraktı beni gitti biliyor musun?
Ben tek başıma doğurdum kızımı. Gitti tam karşımdaki apartmanda aynı hizamda ev tuttu. Balkonda çamaşır asarken falan karşılaşıyorduk (on numara realist insanım, çamaşır asıyorum rüyamda balkona).
Sonra çok pişman oldu, af diledi falan barıştık öyle.

Ama sonraki rüyalarımda ben başka başka insanlarla da takıldım. Aldatmış sayılır mıyım, yoksa one dream stand miydi hocam?

Öhömm bi sn, hemen cüppeli kimliğimlen yorumlayayım.
Şimdi bacımız, belli ki geçmişte bir müzik hayatının kapısından dönmüş ve içinde elektro gitarlı solistler yeşertmiş. Bu yeşermeler, hormonların baş edilmesi mümkünatsız çağlamalarıynan kah Teoman olmuş, kah başka olmuş (Duman solustü de varsa artık bu demektir ki bacalar tütüyor aney, can evimde yangın caney lililili) ... Bu üryaların geneline bakacak olursak, one dream stand değil, one night dream olarak yorumlamamız daha hayırlı olup, adam başına bir gece iyidir, zorun göremiyorum. Ha... Adamlar aynı gecede çifter beşer olmaya başladığında; o zaman pizişik aleme açılan küreme bakıyorum bi sn... Çarpıldım şu an.

Öhömm bi sn, hemen cüppeli kimliğimlen yorumlayayım.
Şimdi bacımız, belli ki geçmişte bir müzik hayatının kapısından dönmüş ve içinde elektro gitarlı solistler yeşertmiş. Bu yeşermeler, hormonların baş edilmesi mümkünatsız çağlamalarıynan kah Teoman olmuş, kah başka olmuş (Duman solustü de varsa artık bu demektir ki bacalar tütüyor aney, can evimde yangın caney lililili) ... Bu üryaların geneline bakacak olursak, one dream stand değil, one night dream olarak yorumlamamız daha hayırlı olup, adam başına bir gece iyidir, zorun göremiyorum. Ha... Adamlar aynı gecede çifter beşer olmaya başladığında; o zaman pizişik aleme açılan küreme bakıyorum bi sn... Çarpıldım şu an.
Ahahhah sesli güldüm

Müzik dünyasından Teoman, Maroon 5'ın solisti Adam Levine, Serdar Ortaç (evinde Cem Yılmaz dvdsi izledik yanlış anlaşılmasın), Ricky Martin, Mabel Matiz, Mahsun Kırmızıgül, İdo Tatlıses, Metin Arolat, Can Bonomo, Elton John, Hakan Peker, Keremcem, Blue'dan Duncan gibi isimleri gördüm.

Tabii bunların çoğuyla herhangi bir yakınlaşmamız olmadı. Keremcem mesela kulağıma eğilip "sence de dilbilgisi önemli değil mi" demişti, Hakan Peker "bak kaç yaşıma geldim, hala yağ yok" diye açıp karnını göstermişti , Elton John'la İngiliz mimarisi hakkında sohbet edip Kate Middleton ve Kraliçe Elizabeth ile çay içmiştik.

X