Pijama Partisi

Eskiden Kim Kardashian diyorlardı şimdi 3 kardashian çıkar içimden aahh ah :KK14:
Keşke o kıvam da olsam valla, ona da razıyım.
Benim hep simitçiklerim vardı tam o parantez gibiydim 47 kilo iken de 75 de de hala öyleyim.
Birileri kaçırmaya çalışmış, iple bağlamışlar da etlerim pörtlemiş kıvamında.
Ama beni kim napsın işte😂

Keşke o kıvam da olsam valla, ona da razıyım.
Benim hep simitçiklerim vardı tam o parantez gibiydim 47 kilo iken de 75 de de hala öyleyim.
Birileri kaçırmaya çalışmış, iple bağlamışlar da etlerim pörtlemiş kıvamında.
Ama beni kim napsın işte😂
Çok güldüm çok :KK70: :KK70:
Vücut yapısı öyle demek ki. Benim vücut yapısı olarak hiç göbeğim olmamıştı kilom çokken de, azken de hep kalça
Ama doğumdan sonra artık göbeğim de var çok üzülüyorum :KK43:

Çok güldüm çok :KK70: :KK70:
Vücut yapısı öyle demek ki. Benim vücut yapısı olarak hiç göbeğim olmamıştı kilom çokken de, azken de hep kalça
Ama doğumdan sonra artık göbeğim de var çok üzülüyorum :KK43:
İlk doğumda olmadı benim göbek de, ikinciden sonra oldu.
Hatta mide de oldu böyle 2 kat var.
Yandan birleştirip tek önden ittirince geri 2 boğum oluyor, bayağı eğlenceli oyun hamuru gibi😂

Şakayı bilmem, duyumlarım öyle.
Utandın da mı geri alıyorsun hevesini :KK70:
Çeyiz değil de takı, kıyafet, parti hevesim var benim. Evlilik bunlar için bir bahane sadece. Yoksa çeyiz falan asla aldırmadım bugüne kadar anneme aldırmam da. Geleceği düşününce daral geliyor içime. Şu an kurulu bir evim var direkt bunda yaşasak olur bence.

Çeyiz değil de takı, kıyafet, parti hevesim var benim. Evlilik bunlar için bir bahane sadece. Yoksa çeyiz falan asla aldırmadım bugüne kadar anneme aldırmam da. Geleceği düşününce daral geliyor içime. Şu an kurulu bir evim var direkt bunda yaşasak olur bence.

Boşanmaların tek sebebi evlilik 🥴

Evlenmeyi düşünen ve heveslenenlere ‘canı sıkılan keçi, kıçını çobanın değneğine sürtermiş’ diyorum.
Bir daha benle muhattap olmuyorlar😂

İyi ediyorsun, biz evlendik de noldu.
Ama tabak çanak parti sofralar falan güzeldir, bekar olarak daha güzeldir😍

Evlenmeyi düşünen ve heveslenenlere ‘canı sıkılan keçi, kıçını çobanın değneğine sürtermiş’ diyorum.
Bir daha benle muhattap olmuyorlar😂

İyi ediyorsun, biz evlendik de noldu.
Ama tabak çanak parti sofralar falan güzeldir, bekar olarak daha güzeldir😍
Allah yanıltmasın da ben hayatımı geçireceğim adamı buldum. Ara ara pembik düşler görüyorsam suçlusu odur 😅😅
Yoksa bizim hayatımız bekarlıktan farklı olmayacaktır (büyük konuştu)

Allah yanıltmasın da ben hayatımı geçireceğim adamı buldum. Ara ara pembik düşler görüyorsam suçlusu odur 😅😅
Yoksa bizim hayatımız bekarlıktan farklı olmayacaktır (büyük konuştu)

images-5.jpeg

X