Pijama Partisi

Dün rüyamda nişanlandım ama anneme diyorum ki "ben yarın atıcam bu nişanı". Erkenmiş diye vazgeçtim
Sonra "ulan yok yere nişanlanmış oldum" diye hayıflanıyordum

Adın çıktı boşa iyi mi
Nişan attı bu ‘kız’ derler şimdi...
Keşke gelmeden arasaydık hiç gelmeselerdi falan diyordum rüyamda ahah
Ben de ne takarım ya nişan atan kız olmayı.

Yani rüyamda çocuk yaptığım çok oldu da hiç öyle çeyiz, nişan falan görmezdim rüyalarımda. Estra ve absolut bozdu beni, pembiş gelinler

Bilinçaltıma yerleştirdiniz çeyiz, sürahi, tabak çanak, düğün takısı diye diye.
Siz pembiş gelinler yüzünden benim gibi bekarlar mağdur oluyor
Malumunuz evliyim, o süreçten geçtim, tabak manyaklığım var ama ben bile görmedim.
Seni acayip etkiliyor bu hatunlar, onlardan uzaklaşmalısın

Malumunuz evliyim, o süreçten geçtim, tabak manyaklığım var ama ben bile görmedim.
Seni acayip etkiliyor bu hatunlar, onlardan uzaklaşmalısın
Benim rüyalarım güzeldi eskiden. Teoman'la az fingirdemedim...

Çok değil daha iki hafta önce rüyamda birinin parmağından Nutella yiyordum, sonra önce adamı odaya atıp yataktan sürahi topladım, sonra nişanlandım.

Ayarlarımla oynadılar

Şikayetçiyim.

Seksi şeyler izleyip yatmadan önce birini düşününce aman sabahlar olmasın rüyaları görüyorsun. Formül çok basit

Bir tane yetmiyor çünkü
Farklı adamların farklı yönlerini çekici buluyorum.
Ama madem bir tanecik hakkım var
Milo Ventimiglia derim.
Buna ek olarak sevgilimi alabiliyor muyum yine de peki?
Sen?
Eneeem Milo Ventimiglia mı? Gilmore Girls Heroes'da da izlemiştim tabii ama direkt GG geliyor aklıma.

Ben senin kadar elit olamadım annem ya. Nejat İşler diyeceğim herhalde Teoman derdim aslında ama tek seçeceksem Nejat Bey daha bir entellektüel anlamda iyi geldi.

Dur bir düşüneyim

Nejat Bey sürekli takviyeye ihtiyaç duyan tiplere benziyor Bir de düşünsene ters bir ışıkta başka birine benzediğini

Ne geyik yapmışsınız yine, ne çene var be sizde.

Millet sosyal medyada foto paylaşma konusunda birbirine girmiş. Bir geldim 65 bildirim. Bir sürü de kelle gitmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…