Pıhtılaşma olup oksapar kullananlar

Bana sabah akşam verdi ecoprinle beraber dozu da yüksek 6000 fazla geldi
Sabah-akşam çok değil mi ya. Benim arkadaşım da kullandı kilolusun diye vermişti doktor. Sonra kanaması oldu bebek düştü. Başka bir doktor beyin kanaması geçirmediğine dua et demişti. Ben 4000 kullandıım oksapar. Günde bi kere. Banada doktor demişti kadınların yüzde 5 gerekli olduğu için kullanıyor bırak beyin kanaması olur demişti ama ben bırakmadım. Bunu da test yaptırmadım direk iğneye başladığım için söylemişti. Başka doktora gidin 2 fazla bence

Ben de fazla buldum bir tane kullanıyorum göğüs doktoru vermişti 6000

Bana sabah akşam verdi ecoprinle beraber dozu da yüksek 6000 fazla geldi
6000 normal belki ama neden günde 2 kere? İlk defa duydum. Ben başka bir marka 5000lik kullandım ve coraspin de kullanıyordum. Günde 1 kereydi ikiside. Sadece doktorum 24 saati kesinlikle geçirme her gün mutlaka aynı saatte yap demişti. Siz bence başka bir doktora daha gidin.

Akciğerde pıhtı dan şüphelendi ondan belki de

Merhaba sadece oksapar mı kullanıyordunuz

Merhaba sadece oksapar mı kullanıyordunuz
Merhaba evet. Önce yerleşme kanamasında gitmiştim. Coraspirin ve progestan vermişti. Sonra başka doktora gittim devlete. İğne vermesi için uğraşıyordum oda verdi sağolsun. Coraspirini sormayı unutmuşum kullanmadım. İyi ki kullanmamışım bi kanamam oldu kullansam belkide iyi olmayacaktı. Ama başkası kullanıyor pıhtılaşması çok olanlar.

Ya bende hamileyim kanımda pıhtılaşma çıkmadı aslında ama daha önce 8 kere kimyasal gebelik yaşadım bi haftadır doktor hemen kan sulandırıcı oksapar coraspin progestana başladı bende coraspini içemiyorum midem bulanıyor korkuyorum da onu içmezsem sadece iğne etki eder mi bilmiyorum sıkıntıya giriyorum siz hiç mi içmediniz coraspin

8 kere mi oy çok geçmiş olsun. Been test yaptırmadım iğne progestan içtim. Hayır hiç içmedim tek iğneyle oldu.

8 kere mi oy çok geçmiş olsun. Been test yaptırmadım iğne progestan içtim. Hayır hiç içmedim tek iğneyle oldu.
Çok sağolun Ayy çok şükür içimi rahatlattınız hastaneye de gidemiyorum hapı içmedikçe kendimi suçlu hissediyorum ya iğneyle ilerleme olmazsa diye diye kendimi parçaladım , araştırırken yorumunuza denk geldim inşallah bu son olur hayırlısıyla kucağıma alırım iğne progestan folikasit içiyorum bide hap yutamıyorum midem bulanıyor sizin kanınızda pıhtılaşma varmıydı hani bende o da yok ama inşallah saglıklıca ilerler o kadar düşük yaptım ilk kes iğneye başladılar

Ne demek sizi çok iyi anlıyorum. Ben test yaptırmadım ama ilk bebeğimin kalbi durmuştu doktor öyle verdi. Yaptırmadım yani. Pıhtılaşma yoksa hiç bişey olmaz merak etmeyin hangi iğneyi verdi. Bende mesela çok yok demekki pıhtılaşma 7 haftalıkken başladım. Başka bi arkadaşımın adeti 10 gün geçmişti iğneye geç başladı 4 haftalık gibi bebeğin kalbini duyamadı. O arkadaşım da çoktu demekki olmadı. Yani çok yoksa olur inşallah Allah sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…