Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Evet heryerimi jiletledim hatta eşime dur ben bi traş olup geleyim diyorum yüzüm için

sen onu oda seni etseydi romantik romantik

erkek kardeşim var 25 yaşında onunda koltuk altına yapayım dedim.
bide 11 yaşında erkek kardeşim var. yeni yeni tüylenmeleri oldu. sanırım baya seviyor tüylerini. gel alalım koltuk altını dedim korktu yavrucak

Eşimin koltuk altına bende yapıyorum biraz esmer 4de bile acıyor diyor
Zaten belli bölgelerimi kendisi yapıyor bide traşmı etsin

Çıkmasın çıkmasın daha az etki eder yanlış yapıyorsun ben aldım valla kollarımı
tamam akşam yaparım.
birşeysorucam. bıyıklarımı 2 3 tür alıyorum. sanki hiç etki yokmuş gibi.
ama ben biraz uzayınca yapıyordum ondan o zaman. şimdi iple alıp 2 3 gün sonra atış yapayım değil mi?

Kız sen hiç mi bişey bilmiyorsun almadan neden atış yapıyorsun ben bıyığımıda jilet yapıp alıyorum çıkmıyo sayılır

bu plıhıps lumeayıyı uzun suredır kullanıpta sonrasında şıkayet eden varmı mesela 2yıl once kulllanan bıkac ay kullananlar memnun ama sonrası ıcın bısey duymadım sıparısı verdım kargom gelıcek benım kafam karıstı kılları uyutuyo tekrar cıkıo gbb donanımlı bı bılgı verın hadı neolurrrr

Uyutuyo tekrar çıkıyor ama alınan makina zaten ömürlük çıkmaya başlarsa gene atış yapıyorsun veya @sephora gibi 3 ayda bir atış yapıyormuş 2 senedir kullanıyor kendisi ve tüy çıkmıyormuş
Neolsun istiyorsun bi yap kıllar bidaha çıkmasın mı maalesef öyle bişey yok daha ama dediğim gibi elini altında hep bu kadar neden takıyorsun

yanı eger azalma gbb bı etkı gormıceksem almamım anlamı ne ozmzn gıdıyım merkezlerdekı lazerleye dıyorum fikir yurutuyorum cnm bende bacaklarda batık fena var işe yararmıki

yanı eger azalma gbb bı etkı gormıceksem almamım anlamı ne ozmzn gıdıyım merkezlerdekı lazerleye dıyorum fikir yurutuyorum cnm bende bacaklarda batık fena var işe yararmıki
Valla ben memnunum daha 3. Seans yapmışken, merkeze gidip bi dünya para vericeğime ki sanki orda tamamen bitiyor bu daha mantıklı bence pişman olmazsın

aynen salonlarda cok daha pahalı oluyor ılk baslarda herkes memnun bı kac arkdasım kullandı 45seanları acıklık olusmaya basladıgını falan soyluyolar eacıklık olan yerde bıdaha nasıl kıl cıksın agza epılasyonda bıle azalma olurken bundada olmalı dıe dusunuyorum sonra azaltalım derken maymuna donmıyelım jıletle hahahahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…