Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Y yesil_zeytin_ naptın bakim kıllarını kullanıyormusun düzenli :KK53:
bak şimdi jiletledim arife günü.
aynı gün hemen lumeayı kullandım.
sonra benim tüyler uzadı.
elimle çekince, elimede geliyor.
şimdi yine bazı yerlerde var bazı yerlerde yok.
iyide bu hep böyle mi olacak. ben mi beceremedim.

bak şimdi jiletledim arife günü.
aynı gün hemen lumeayı kullandım.
sonra benim tüyler uzadı.
elimle çekince, elimede geliyor.
şimdi yine bazı yerlerde var bazı yerlerde yok.
iyide bu hep böyle mi olacak. ben mi beceremedim.
Yok genelde öyle ama zamanla onlarda biticek ay zaten orman gibi çıkıyordu çıkan birkaç taneyi ben pek umursamıyorum :KK53:

Kızlar :cry::cry: in vino veritas in vino veritas Y yesil_zeytin_ makinayı göbeğimde kullanırken halınin üstüne düsürdüm ama bişey olmadı hatta çalısmaya devam etti o_O sonra kapadım actım devam ettim kullanmaya hala daha çalısıyor ve hala yakıyor ama camı böylemi sizinkininde şimdi emin olamadım çatladı mı ki :cry:

Eklentiler

• received_10210534374775155.jpeg
    received_10210534374775155.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 69
  • received_10210534374615151.jpeg
    received_10210534374615151.jpeg
    39,2 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar :cry::cry: in vino veritas in vino veritas Y yesil_zeytin_ makinayı göbeğimde kullanırken halınin üstüne düsürdüm ama bişey olmadı hatta çalısmaya devam etti o_O sonra kapadım actım devam ettim kullanmaya hala daha çalısıyor ve hala yakıyor ama camı böylemi sizinkininde şimdi emin olamadım çatladı mı ki :cry:

Fotodan pek belli olmuyor ama cok ser dusurduysen dikkat etmelisin. Sonucta bunun lazer yogunlugu falan hep ayarli. Eger bozulduysa normalden fazla isin verip sagligini bozabilir. Sana tavsiyem cok sert dusurdugune inaniyorsan bir servise gostermeden kullanma.

bir siyah çizgi var sanki orada.
foto çekerim öğlen gösteririm sana.

Fotodan pek belli olmuyor ama cok ser dusurduysen dikkat etmelisin. Sonucta bunun lazer yogunlugu falan hep ayarli. Eger bozulduysa normalden fazla isin verip sagligini bozabilir. Sana tavsiyem cok sert dusurdugune inaniyorsan bir servise gostermeden kullanma.

bir siyah çizgi var sanki orada.
foto çekerim öğlen gösteririm sana.

Bibibella Bibibella bi anormallik görünmüyor cicim bence.
Ortadaki baloncuk gibi şeyi soruyorum kızlar siyahlıklara takılmayın bende netten baktım baktıklarım benimki gibi biraz rahatladım teşekkürler :KK50:

göbeğinize kullandığını söylemişsiniz bende var lumea yüzüm için almıştım çok memnun kalmıştım resimleri de var hatta yüzümde çağ atlattı bana çok şükür :dua:

Benimde karnımda kimi simsiyah kimi çok ince olmak üzere tüyler var karında etkili oldu mu her yere kullandım bir ora kaldı korkuyorum arttırır mı diye de sizde durum nedir

göbeğinize kullandığını söylemişsiniz bende var lumea yüzüm için almıştım çok memnun kalmıştım resimleri de var hatta yüzümde çağ atlattı bana çok şükür :dua:

Benimde karnımda kimi simsiyah kimi çok ince olmak üzere tüyler var karında etkili oldu mu her yere kullandım bir ora kaldı korkuyorum arttırır mı diye de sizde durum nedir
Gögüs altımdan taa kukuya kadar olan yeri yapıyorum göbeğim değilde gövdem diyeyim :KK48: ince olanlara çok etki etti diyemem ama zaten onlar pek görünmüyor jiletle almama rağmen çoğalmadı kalın olanlar tam göbek kısmında olanlardan bahsediyorum çoğu gitti simsiyah ve çok kalındı onlar :KK66:

Gögüs altımdan taa kukuya kadar olan yeri yapıyorum göbeğim değilde gövdem diyeyim :KK48: ince olanlara çok etki etti diyemem ama zaten onlar pek görünmüyor jiletle almama rağmen çoğalmadı kalın olanlar tam göbek kısmında olanlardan bahsediyorum çoğu gitti simsiyah ve çok kalındı onlar :KK66:

Aynı benim durumu tarif etmişsiniz :KK39:

Ben jilet yapamam korkarım ne olur ne olmaz diye ama kısaltırım
Bende bir deneyeyim bakalım ufaktan ufaktan :KK54:

Aynı benim durumu tarif etmişsiniz :KK39:

Ben jilet yapamam korkarım ne olur ne olmaz diye ama kısaltırım
Bende bir deneyeyim bakalım ufaktan ufaktan :KK54:
Kısaltarak yaparsan faydası olmuyor ki veya çok az oluyor çünkü kökü yerine kıllari görüp yakıyor makina ben heryerimi yüzümde dahil jileti yapıp hemen yapıyorum direk köke en iyi gördüğü an :KK66:

Kısaltarak yaparsan faydası olmuyor ki veya çok az oluyor çünkü kökü yerine kıllari görüp yakıyor makina ben heryerimi yüzümde dahil jileti yapıp hemen yapıyorum direk köke en iyi gördüğü an :KK66:

Ben halledicem onu, o anki ruh halime göre de değişir o :super:

Bibibella Bibibella şuan ne durumdasın kaç seans kullandın yüzdeye vursan ne kadar faydası oldu sence
Fiaytına değer mi
Birde bıraktıktan sonra tekrar çıkıyor diyenler var
Ömür boyu kullanamayız ki sonuçta doğrumu bu acaba
Sınırsız atış olanınımı alsam ki

Bibibella Bibibella şuan ne durumdasın kaç seans kullandın yüzdeye vursan ne kadar faydası oldu sence
Fiaytına değer mi
Birde bıraktıktan sonra tekrar çıkıyor diyenler var
Ömür boyu kullanamayız ki sonuçta doğrumu bu acaba
Sınırsız atış olanınımı alsam ki
Valla ilk söyliyeceğim değer vucudumun nerdeyse heryerinde kullanıyorum kullanılan yerlerde yüzde 80 90 azalma var tek tük çıkıyor ama ben hala 2 hafta bir yapmaya çalışıyorum.

Ben 250binlik olanını aldım 1350tlye 24 ay elden taksit olarak :KK66: k.kartiyla daha ucuzada alabilinir alanlar var.
Yüzümde de etkisi çok iyi bıyıksız sakalsız heziyorum artık :KK53: ben jilet yaptığım halde geri çıkarken tüy gibi çıkıyorlar herkese tavsiye ediyorum bayağı bayağı tüysüz oluyor insan.
Ama bu demek değilki komple çözüm ayda 1 falan 2 ayda 1 yapmak gerekiyor aman ne dert :KK70: zaten 250bin atışlık olanı bilerek aldım ömürlük olsun diye :KK66:

X