Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Ay cok güzel ya
Ya bende 3. seansımı yaptımda. sacmaladım sanki.dökülmesini beklemedim. kesede yapamadım.
öyle uyguladım hep. koltuk altım %10 kaldı. gerci daha önce lazerden %60 kalmıştı.
bacaklarım kollarım cok cok iyi.
ama alt bacagımda cok batıklarım vardı.Hala biraz var

Kızlar nerden aldınız? Bende alicam ama nerden alacagima karar veremedim
Ben şanaldan 1350 ye 24 ay takditle aldım canım kartsız elden ödeme ile
Yo zaten dökülmesini beklemiyorsun ilk zamanlar 2 haftada bir jilet yapıp kullanıyorsun canım ben öyle yapıyorum yoksa kıllar yanıyor daha çok canın acıyor

Nekadar fiyatı bnde alıcam hangisini almamı öneriyorsunuz
Benimki en son model olan 250bin atıilık olanı ne kadar uzun süre kullanırsam okadar iyi hoş bu atış bir kişi için ömürlük diyorlar ama bilemiyorum eşimin koltuk altını ensesini falanda yapıyorum

Hemen üstte yazdım ya aa okumuyorsun ama 1,350 ye aldım 24 ay taksitle.
Tenin beyazsa 5de sadece sıcaklık hissediyorsun ama teninde biraz koyu olan yerler biraz acıyor
Pardon :)) tenim aşırı beyaz. Bende almak istiyorum fiyatı da güzel peşin fiyata daha uyguna gelir herhalde.

Pardon :)) tenim aşırı beyaz. Bende almak istiyorum fiyatı da güzel peşin fiyata daha uyguna gelir herhalde.
Evet peşin daha ucuz alırsın kılların siyah veya siyaha yakın olmalı sarıysa boşuna alma bi işe yaramaz sen sayfaları oku bence

dökülüp öyle yapıosun diye algılamıştım ben. iyi bari aklımı sevim
özel bölgemde az cız oluyorum. diğer bölgelerde 5te süper gidiyo

Ciddi mi diyorsun benim siyah değil. Bi tek bacaklarım siyah. Diger yerler sarıya yakın
Maalesef sarı kıllarda sonuç alınmıyor
dökülüp öyle yapıosun diye algılamıştım ben. iyi bari aklımı sevim
özel bölgemde az cız oluyorum. diğer bölgelerde 5te süper gidiyo
Benimde öyle kukuda 4de yapıyorum benbeyaz değil maalesef orası 4de bile acıyor koyu ten sıkıntı

Bibibella senin sayende bende almıştım memnun sayılırım kollarım baya azaldı bacaklarımda öyle koltuk altında değişim olmadı sanki . Ama henüz kuku bölümüne kullanmadım fırsat olmadı

Kuku önemli çok içe yapma uff olur zaten ışık ulaşıyor belli bir yere kadar :) benim kotuk altının yarısı gitti gibi bacaklardada alt kısımlarda yani bileğimin etrafında yok dize doğru var.
Ama gzöle görülür azalma var hakkını yiyemem memnunum ben yaw

Maalesef sarı kıllarda sonuç alınmıyor

Benimde öyle kukuda 4de yapıyorum benbeyaz değil maalesef orası 4de bile acıyor koyu ten sıkıntı
aynen beyazlaştırma yok. Diğer lazer cihazı hemen beyazlaştırıodu ya

fırsatım olmadı hiç. ablam sürekli kullanıyor
1.seasn yaptım. şuan ara ara var. 1.seansta bile çok etkisini gördüm.

sosyal mesaj: şiddetle tavsiye ederim

aynen beyazlaştırma yok. Diğer lazer cihazı hemen beyazlaştırıodu ya

benim koltuk altında yok denecek kadar az. eskiden beni az vardı. lazere gidince zaten çıkmadı.
kukumda az var. lazere gitmiştim
kollarımda çok var hiç almadım. alsammı bilemedim
çok ince zayıf kollarım bileklerim var. hep ince olurlar tüy tabakası kalın gösteriyor

Bende hiç almazdım bayağı vardı aslında bunu alınca almaya başladım cıbıl cıbıl denişik geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…