Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Evet kızlar 2 seansıda pazartesi yaptım ben ilkinden bile memnunum çoğu yerde çıkmadı bakalım 10 haftaya ne kadar dökülücek iyiki almışım
Merhaba ben ilk yaptıgımda 10 gün gecti dökülme falan olmadı ama ben o 10 gün içinde 2 kere daha jiletle aldım ondan dolayımı dökülmedi aceba

Merhaba ben ilk yaptıgımda 10 gün gecti dökülme falan olmadı ama ben o 10 gün içinde 2 kere daha jiletle aldım ondan dolayımı dökülmedi aceba
Büyük ihtimalle öyledir ben almadım bekledim bazısı uzadı bazısı hiç çıkmadı uzuyunca belli oluyor ve dökülüyor

Merhaba bende yeni üyeyimm.. uzun zamandır takipteydim ama yeni üye oldumm.. tüy konusunda şansızlardanımm bende ve nişanlıyım şuan.. lazere gitmeyi düşünüyodum ama bu alet daha mı rahat olur fiyat olarak nasıl ve sadece kalın tüylerde mi etkili kullananlar biraz bilgi verebilirmii :)

Kızlar selam herkese
Bu makineyi şimdi alsak kullanabilir miyiz yoksa eylül ekim gibi mi kullanmak gerekir. Epilasyon aletim bozuldu da direk lumea mı alsam diye düşündüm.

Uykum kacti. Bu sayfaya denk geldim. Su saatte ilk sayfayi okudum atiş vb bir sürü anlamadigim kelime cikti. Kilolarimi düsünürken uykum kacmisti. Konu sahib. Cok hoş bir sekilde siskoyum diye gülmüs. Ben de güldüm. :) ama degilsin bence.
Ben de bu aletten almaya kara verirsem döner tekrar okurum. Moralim düzeldi yatiyorum simdi

Bence iyi gidiyor canım yüzümde bıyığımda nerdeyse çıkmıyor tek tük alt bacağım da hala biraz fazla çıkıyor ama 3. Seans oldu daha acelesi yok kollarımda da çok az çıkıyor kukumda nerdeyse yok önceden bikaç lazer işlemi görmüştü onun etkisi var tabi zaten üst kısımlarda yoktu
Yani kısacası memnunum bukadar kılsız olduğumu hatırlamıyorum hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…