perinolotoji bölümüne gidenler

smirni35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2021
2
0
Merhaba arkadaşlar burada çok konu araştırmışımdır ama bu sefer üye olmak istedim kendi durumum ile ilgili çok araştırmalar yaptım ileride başkalarına yardımıda dokunsun istedim.Konuya gelicek olursak bebeğimde 11+1 haftada ense kalınlığı 3.6 çıktı daha sonra doktor bizi perinatolojiye yönlendirdi ordada aynı ölçüm yapıldı ve evet bir sorun olabilir cvs yapılması lazım dendi.Ayrıca göbek fıtığı var fizyolojik olabilir bu haftada haftaya gel bakalım tekrar sonradan işleme alacağız dedi doktor bu konu ile ilgili aynı yada benze durumu yaşayanlarınız var mı cvs işlemi yada ense kalınlığı bu şekilde çıkan

Suan ayni durumdayim. Ve ben de merak ediyrm

inşallah güzel sonuçlar alırız lütfen birbirimizi bilgilendirelim insan en ufak bi umut bile olsa arıyor işte yarın ben kontrole gideceğim hafataya cuma cvs işlemi yapılacak inşallah güzel çıkar

Merhaba, yazalı baya olmuş ama bebeğiniz doğdu mu acaba. Bende aynı durumdayım geçen hafta gittiğimde ense kalınlığı 2.74 dendi. Bekliyoruz kan sonuçlarını