Gebeliğe Hazırlık pergovist tüp bebek ilcı ücretsiz verebilecek varmı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

helpp helpp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
83
18
36
Merhaba 5.tranferim ilk kez pozitif oldu ama maalesef bebek gelişmedi maddi manevi o kadr yıprandık ki en azından ilaçalr için yardım edebilecek elin de pergovist tüp bebek ilacı kalanlar var sa ne olur bana yazabilir mi ?

36 yaşındayım 5 yıldır uğraşıyoruz sayısız işlem gördüm maddi olarak tükendik izmirde yaşıyoruz eşimde bi sorun yok bnm amh düşük artık yıprandık eşime bir daha deneyelim diyemiyorum o da yıprandı evliliğim bitecek nerdeyse o dereceye geldik para istemiyorum sadece bu süreçte bana yardım edicek bu durumdan geçmiş iyi yürekli insanlar vardır bni anlaycak diye ümit ediyorum rabbim bize de anne baba olmayı nasip eder inş

merahaba. aynı durumdayız sanırım benım de 3. tedavım olcak malesef bu sürec cok zor sızı çok iyi anlıyorum ben yıne de yazmak istedim

Son düzenleme:
bu arada pergoveris ilacının su şişeleri elimde oldukca fazla eger olursa onları size öylece gönderırım. benım tedavımde doz yuksek oldugundan sularını kullanmadık

Teşekkür ederim bn tedaviye ekim kasım gibi başlayacağım hastane için biraz para biriktirmye çalışıcaz ben o zmna kadr en azından ilaç bulabilirmiyim diye bu konuyu açtım psikolojik olarak da daha hazır değilim zaten yıllar sonra ilk kez pozitif görüp kaybetmek o kadr sor ki keşke direk negatif olsaydı da bu acıyı yaşamazdım

Elimde 1 adet gonal f900 ve 2 adet pergoveris 150/75 bulunmaktadır. Uygun fiyattan verilecektir ihtiyacı olanlar özelden ulaşabilirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…