Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Perfect Breast Göğüs Spreyi kullanan var mı ???

katinaizmir

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2009
2.839
3.289
Az önce reklamını gördüğüm bir ürün.. 36 saat etkisini koruyan gözle görülür bir büyüme sağlar deniyor.. Deneyen, kullanan var mıdır, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Az önce reklamını gördüğüm bir ürün.. 36 saat etkisini koruyan gözle görülür bir büyüme sağlar deniyor.. Deneyen, kullanan var mıdır, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..
bence işe yaramıyordur reklam kokan hareketler bunlar boşver baska bir yöntem aramaya devam

merhaba,ben de bu ürünü bugün gördüm,kendi sitesine iyice baktım...yapılan yorumlar ne kadar doğrudur gerçekten kullananlar mı yazmıştır bilemiyorum ama öyle olduğunu düşündüğümde evet bana çok inandırıcı geldi.hemen almak istedim ama sonra siteden online mesaj kısmından mesajla sormak istedim...sağlık bakanlığından onaylımı,kanser riski olmasın başımıza iş açmayalım:) diye sordum tek cevap geldi, evet onaylıdır diye. bu cevapta beni tam olarak tatmin etmedi,yalnız saat biraz geç olmuştu saat00 civarıydı.tekrar cevap yazdım,internet sitenizde sağlık bakanlığından onaylıdır gibi bir yazı yazmıyor veya bir belge göremedim.bununla ilgilenirmisiniz diye yazdım.yalnız ben yazdıgımda karşı taraf zaten online görünmüyordu sanırım yarın mesai saatleri içerisinde tatmin edici bir cevap verirler diye düşünüyorum.ikna olursam bu konuda bu ürünü mutlaka alırım zaten 1 kutusu 300 kullanımlıkmış ortalama bir kullanımı da 3 gün kadar istedigin şekilde duruyormuş.bana uyar:)

Kızlar herkese merhaba,

Ben de sitesinde gördüm online olarak sordum. karşımdaki kişi gayet ilgili konuştu. Sağlık bakanlığından onaylı olup olmadığını sordum ürünlerimizin hepsi onaylıdır dedi. dayanamadım sipariş verdim. Pazartesi elimde olacak. gelir gelmez deniycem ve sonucu sizinle mutlaka paylaşırım. çok merak ediyorum. evet kalıcı değil ama kalıcı yapmak bizim elimizde şöyleki; bu ürünün etkisi 36 saat ve ben 36 saat dolmadan tekrar sıkıp etkisini bir 36 saat daha uzatıcam böylelikle bi yerde kalıcı gibi bişey olucak :)

ama nereye kadar sıkıcaksın bitecek yine alıcaksın yine bitecek ömür boyu
neyse kullanınca gelişmeleri yazarsın zaten

ürün eline geçtiğinde buraya mutlaka yaz olur mu unutma:18:meraktan çatlicağım

Kızlar inanmak istiyorum ama 15dk da büyümesine kafam yatmıyo az buçuk parada değil. Biri yarı dekolte bi badiyle öncesi ve sonrasıyla aradaki farkı foto atıp gönderse yemin ederim şu dakika alıcam :d

Kızlar inanmak istiyorum ama 15dk da büyümesine kafam yatmıyo az buçuk parada değil. Biri yarı dekolte bi badiyle öncesi ve sonrasıyla aradaki farkı foto atıp gönderse yemin ederim şu dakika alıcam :d

kendi sitelerine açık fotoğraf koyamıyorlarmış,öncesi sonrası fotoğrafları isterseniz mail atabiliriz diye yazmışlar sitelerine,bende mail attım foto istedim ama 2 gündür göndermediler hala:44:

bayanlar selamlar... bu ürünü almadan önce internette ben de araştırma yaptım ve bu forumda gördüm bi tek yorum yapanları. aldım oldu diyen var asla inanmayın büyük ihtimal kendileri reklam yapmışlardır. (çünkü internette başka yorum yapılan yer yoktu) bir de bernii adlı bir kullanıcı sipariş verdim yazmış ama dönmemiş..
velhasıl. ürünü dün sipariş ettim bugun hemen geldi. kullandım ama asla ve asla bir gram etkisi yok. ben göğüslerim küçük olduğu için almıştım ve eğer ufacık bir etkisi bile olsa görünebilecek durumda göğüslerim ama asla etkisi olmadı. telefonla aradım telefonda bir bay çıkıyor ve sürdükten sonra 5-6 dakika masaj yapıp sonrasında 10 dakika kadar bekleyip duş almam gerektiğini söylüyor. dediklerini sonrasında aynen yaptım ama gene bir etkisi yok.
iadesini yapıcam. 130 tl çok para. ayrıca küçük bi şişesi var dedikleri gibi de sprey değil bildiğiniz krem. resmlerini de isteyen olursa atıcam.

Arkadaşlar bende gecen hafta aldım urunu ve kullandım.ben boyutundan memnunum ama emzirdigim icin sonmuslerdi ve dolgunlasmasını istiyodum.ama hic bir erkisi yok.urun iadesi icin aradim ve hala donus bekliyorum.parami kaptirmaya niyetim yok.inanın ufacik bi etkisi olsaydi devam edicektim.sprey falanda degil katı kati bi krem.utanmadan insanları umutlandirip paralarini aliyolar.hayir anlamadigim bide neye dayanarak 15 dakikada kesin etki para iadesi garantili falan ahkam kesiyolar..

teşekkürler arkadaşlar,uyarmanız çok iyi oldu,benimde başka hiç bir sitede yorum reklam vs...olmaması şüphelendirdi+ kendi sitelerinden online tekrar soru sordum sağlık bakanlığından onaylanmış bir belge gösterir misiniz sitenizde buna dair hiç bir yazı yok dedim,bana söyledikleri uluslararası arama yaparak yurtdışı onaylı belgeleri görebilirsiniz dediler. arama yaptım ama yurt dışı sitelerde bu ürünü hiç göremedim reklamını.link verin dedim onuda göndermediler,öncesi sonrası fotoğraf istedim onuda göndermediler,yani ne emmeye ne gömmeye diye bir tabir var aynen o. bende vazgeçmiştim bu işte bir gariplik var diye.vazgeçtim,buz masajı deneyeceğim burada okumuştum

o şekilde yapmayın telefonla ben de aradım iade için. size dönüş yapılacak dediler . diğer numaralarını aradım. bilgilerimi verdim . yani kimin iade edeceğine dair bile bir bilgi almamışlardı çnkü. bana adres verdiler yurt içi kargo adresi. iade ederken gönderilecek adres. ona göre iade yapacaklarmış.

VALLA arkadaşlar ben çok memnun kaldımbu üründen 26 yaşındayım inanmadım mucize bir ürün şimdi yorumlarınızı görünce şaşırdım arkadaşım da denedi oda çok memnnun demekk kilişiden kişiye değişiyor etkisi tatile gidicem1 kutu daha istedim 130 tl bu ürün için para bile değil

çok güzel bir ürün ben kullandım ve memnunum gelmiş geçmiş internnete satılan en güzel ürün diye bilirim tereddüt bile etmeyin sütyensiz geziyorum çok sıcak havalarda kalıcı olsaydı dahda süper olurdu ki 130 tl para bile değilbu ürün için

vall aldım ve kullandım ürün çok iyi beklediğimden dahd a güzel tafsiye ederim ama yorumlara bakın ca herkeste aynı etki yi yapmıyor demekki arkadaşım da kullandı oda çok beyendi şimdi istedik 1 kutu

130 tl para bile değil bu ürün için 9 arkadaş aldık sadece zavallı özgede etkisi çok az oldu diyerleimiz teşekür eder tüm ekibe mükemmel tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…