pcos'luyum,tahlil değerlerimin sonuçlarına bir bakar mısınız lütfen:(

çok sevindim bebeğini kucağına almana evt bende tüp bebek yaptırcam aşılamanın başarı oranı çok düşük ilaçlar zaten ateş pahası okadar para veripte aşılama yaptırmaktansa tüp bebek en mantıklısı doktorumda öyle söylüyor zaten

mrb hanimlar bende pkoluydum ve kendimi bildim bileli bununla mucadele ettim su an uc bucuk yillik evliyim 3 yil boyunca klomen kullandim bi sonuc alamadim sogan kuru ve incir kuru gercekten mucize gibi tavsiye ederim ama onunlada hamile kalamadim taki dr.um glifor kullanmami istedi basta kullanmadim neden kullanmiyorsun dedi 4 ay icsen hamile kalirsin dedi bende kullanmaya karar verdim 3 ay ictim sonra buna inofolic te ekledik onuda gliforla bir bucuk ay ictim yani 4 bucuk ay oldu toplamda ve test yaptim oda ne iki cizgi hamileydim Allah insaAllah tamamina erdirir ve isteyen herkesede sizede nasip eder

Merhaba.Allah bağışlasınDarısı başımıza inşallahhh.Ben de pkoluyum 10 aydır istiyoruz.Geçen ay klomen kullandım iki yumurta oluştu fakat olmadı,eşimde de hareket sorunu var.Hızı arttırmak için vitamin kullanıyor ve keçiboyunuzu kürü yapıyoruz.4 aydır glifor kullanıyorum.İnofolic de içsem mi acaba ?? dra gitmekten sıkıldım ara verdim. Adetlerim de düzensiz 32-35 gün arası değişiyor.Glifor kullanmadan önce iki üç ay adet olmadığım da oluyordu.Senin adetlerin düzenli miydi acaba.

Son düzenleme:

ya böyle yazıları gördüğüm zaman okadar seviniyorumki umut oldun bana Allah bebeğini kucapına sağlıkla almayı nasip etsin inşallah soğan ve incirin faydasını görmüşmüydü sende? bende glıfor 850 kullanıyorum 1,5 aydır ve folıc asit

ınofolıcı dr.gitmeden alıp içebilirsin canım ama kesin pcoluysan tabi zaten Dr.a yazdırsanda kurum karşılamıyor o ilacı ücretli alıyosun

ınofolıcı dr.gitmeden alıp içebilirsin canım ama kesin pcoluysan tabi zaten Dr.a yazdırsanda kurum karşılamıyor o ilacı ücretli alıyosun

evet canım doktor ultrasonda bakarken polikistik over var, araba tekerleği gibi dizilmişler dedi prolaktin hormonum yüksek ilaç içmezsem 75-80 e kadar yükseliyor.sanırım bu da yumurtlamayı bozuyor.o zaman en yakın zamanda inofolice de başlim.gliforla beraber içildiğini bilmiodum.sabah 2 paket akşam 2 paket bir ay aralıksız kullanıyor dimi cnm

cnm coook sevındım bı pkolu olarak Allah kucağına almayı nasıp etsın
bende tedavı goruyorum hatta salı gunu asılamam olucak klomen kullandım yalnız bana doktorım glıfor yazmadı gerek yok zayıfsın dedı seker yuklemesı de yaptı oda normal cıktı cok sukur ama bende bu ay ınofolıc kullanmaya başladım umarım onunda faydası olur ve bende hamıle kalabılırım
rabbım ısteyen herkese nasıp etsın

merhaba cnm tahlıllerın tıpık pkolu yanı lh dışında dıgerlerı normal bence oda zaten çatlatma hormonu oluyor catlatmayıda ıgneyle yapıyorlar zaten bence merak etme hayırlısıyla hepımız hamıle kalıcaz ben ınanıyorum bende suan tedavıdeyım rabbım ısteyen herkese hayırlısıyla nasıp etsın

bnm doktorum 5 ay dedi farklı farklı dr. demesi cnm

mrb cnm bnde pko luyum aşılama yaptırmak istiyorm ama duyduma göre aşılama erkekde sorun olursa tutuyomuş kadında sorun olursa tutumuyomuş ne kadar doğru bilmiyorm bi bilgn varmı acaba?

mrb cnm bnde pko luyum aşılama yaptırmak istiyorm ama duyduma göre aşılama erkekde sorun olursa tutuyomuş kadında sorun olursa tutumuyomuş ne kadar doğru bilmiyorm bi bilgn varmı acaba?

bende bılmıyorum cnm ne kadar doğru ama sonuçta bzım de yumurtalarımızda tembellik var onu ılaclarla buyutup yeterlı kaliteye getırıyoruz buda doğal olarak sansımızı arttırıyor ve asılama da buna daha da yardımcı oluyor
benım gecen 4 pkolu arkadaşım suan hamıle hemde aşılamayla bence pekte alakası yok bıraz sans ışı ınsallah bızede nasıp olur benım asılamam salı gunu yapılcak ve esımde coook sukur bı sıkıntı yok bakalım olucak mı

inş. tutarda bebişin gelir biran önce
benm eşime hiç bakılmadı daha temmuzn sonnda başlamak istiyorm nasipse o zamn bakılır heralde bnde aşılamada şansımı denemk istiyorm

sagol cnm ınsallah
ne kadarlık evlısın pekı :44:

1.5 yıl oldu cnm 2 ay önce gittim dktora ınofolıc ve glucophage verdi olur bebeğin bnları kullan dedi 2 aydır kullanıyorm bi faydası olmadı daha bnde doktormu değiştrcm burda bi dktor buldm infertilite ve pko lularla ilgileniyomuş bnde ona gidip şansımı denemek istiyorum

hmm bence fazla da gec kalma tedavın ıcın cunku zaten tembel yumurtalar ıyıce tembellesmesın bende ondan korkarak başladım tedaviye sonra daha da zor olur dıye duşundum hakkımızda hayırlısı

hmm bence fazla da gec kalma tedavın ıcın cunku zaten tembel yumurtalar ıyıce tembellesmesın bende ondan korkarak başladım tedaviye sonra daha da zor olur dıye duşundum hakkımızda hayırlısı

amin inş. tutar cnm rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inş.
bütün isteyenlerede verrir inş.

canım tüp bebek nasıl yapılyo?normal gebelik ve tüpbebebk gebeliği arasındaki fark nne???ben çalışıyorum aylarca sırt üstü yatamam kiöyle diyolar ben de o yüzden yanaşmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…