pcos'luyum,tahlil değerlerimin sonuçlarına bir bakar mısınız lütfen:(

potipoto

Mevsimlerden sonbahardayım!
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2012
2.298
460
arkadaşlar pkoluyum ve anne olamadım daha tahlil sonuçlarıma bi bakar mısınız bilgisi olanlar
sonuçlarım:
serbest T3:3,09
serbest T4:1,19
TSH:2,11
Estradiol(E2):100
FSH:5,7
LH:21,1
Prolaktin:13,9
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Son düzenleme:

Bu tahlil sonuclari konusunda bilgim yok fakat bende pco muyum ve çikolata kistim var kesinlikle ümitsizliğe kapılma ve dua et.olayı kafana takmadigin an hamile kalirsin çünkü pco 'lular sadece diğerlerinden biraz daha geç gebe kalıyor ama sonuçta kalıyoruz .umarım degerlerinizde olumlu sonuçlar verir .sevgiler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
2 yıldır uğraşıyorum hala sonuç alamdım((hangi doktora gittiysem baştan salma yapıyo.tahlillerimi merak ettim acaba çok mu kötü diye konu açtım ama bilgisi olan yok sanırım

2 yıldır uğraşıyorum hala sonuç alamdım((hangi doktora gittiysem baştan salma yapıyo.tahlillerimi merak ettim acaba çok mu kötü diye konu açtım ama bilgisi olan yok sanırım

Hangi sehirde yasiyorsunuz acaba?

canım LH FSH dan katına çıkınca pco teşhisi konuluyo bende pcoluyum ve seninkisi oldukça yüksek diğerlerini yorumlayamıyorum üzgünüm şark görevi demişsin bende doğudaydm geçen yıl geldik bizde : ) üzülme pco içinde kendim bildim bileli bu hastalıkla mücadele etmekteyim yıldır olmuyo bebişimiz korunmamaıza rağmen

ben de kendimi bildim bileli pkoyla uğraşıyorum(((canım sen kaç yıllık evlisin ne tür tedavilerden geçtin?ben doktor imkanları olmadığı için hep aynı doktora gidiyorum,doktor bi klomen yazar gönderir,bitti..((

Bende de pko vardı. Benim prolaktin yüksekti. İlaç kullandım düzenli olarak. İki tane dünya Tatlısı çocuğum var. Senin de olur. Moralini yüksek tut. Olmayacak diye birşey yok. Olumlu düşün.

canımsın ben 3 yıllık evliyim baştan söliyim doğuda drlar çok kötü bilgisiz yani 3ay klomen kullandım sonuç alamadık daha sonra iğneye geçti dr.gonol-f die bir ilaç yine sonuç alınamadı menogon kullandım ama sonu hep hüsrandı en son geçtiğimiz ay kesti ilacı dr.çok dirençli yumurtalıkların hiç cvp vermiyor diye zaten biz 3 yıldır uğraştığımız için anladk artk doğal yolla olmıycak bebeğimiz eşimle tüp bebek denemeye karar verdik ramazandan sonra bakıcaz nasipse bende bu arada boş durmayım dedim kürlere merak saldım soğan kürü içtim 15 gün sonra bittiğinin ertesi günü hemen usgye girdim dr.şok oldu resmen yani okadar iğneye ilaca cvp vermeyen vücudun nasıl olduda soğan cvp verdi şaşırdım doğrusu diyo yumurtalıklarmn kenarlarndaki kistler azalmış ve folikül gelişmiş bende çok sevndim tabi ve rahminin içi kalınlaşmış muhtemelen adet tarihin çok yakın dedi ben hiç günü gününe adet olmadım ama sanırım bu kür sayesinde adetimde zamanında gelecek ve adetten sonrada folikül geliştirmek için incir-havuç kürü yapıcam inş.tüp bebeğe gerek kalmadan doğal yolla olur bebeğim seninde olur inş.

e canım senin yumurtan geç de olsa çatlıyormuş,ne güzel....

Evet yumurta var ama catlamiyo doğru tedavi ile catliyo.ayrıca tarihi tutturmak zor oluyor klasik hesaplamalarında dışında kalıyor.ama sakin ümitsizlige kapılma.memleketine gittiğinde orada bir dr gorunsen

Son düzenleme:

Aynı beni anlattın bide aşılama yaptırdım tutmadı bende doğudayım.en son bıktım ağlaya ağlaya tüp bebek yaptırdım ve çok şükür tuttu.burdan sesimi duyan varsa zaman ve Para kaybetmeyin direkt tüp bebek yaptırın.şimdiki doktorlar cok paracı..

Cok sevindim adınıza pco dan cok sıkıntı çekmiş biri olarak .umarım hersey gönlünüzce olur :)

aynen doktrlar aşırı paracı cnm
hayırlı olsun cnm allah kucağına almayı nasip etsin inş.
darısı bizlere amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…