Pcos ve aşılama

Pazartesi gittim 2 tane yumurta gorunuyor ama 12 mm persembeye kadar iğneye devam edecem cuma tekrar kontrol var. İnsallah buyumuslerdir
İnşallah canım bende kan verdim 4.8 çıktı ama çok etken verdim igneden 8 günü doktorum dedi 1 hafta geçinçe yap çunki erken verdim yükselirmi bilemem

Merhaba özelde ki ucretler neler fiyattan haberiniz varmı acaba

Oyy çok pahalı tutmuş ya devlette yapıyor acılı bir işlem değilse devlette yaptırırım sanırım ben
Valla bilmiyorum acılı mi değil mi ben daha pazartesi yaptiricam Devlette yaptirmadim hızlı işleyiş olmuyor orada bizimde izin işimiz sıkıntılı. Zaten bende bu ay deneyecem olmazsa baska asilama yaptirmadan tüp bebege gecicem tüp bebek zaten 31.000 iki aşılama yaptirirsam neredeyse onun fiyatini buluyor

Bahçeci tüp bebekte sordum 35 bin hastane alıyor 20 bin de ilaçlar tutuyormuş 50 bin bencdde yipranmaktansa tüp bebekle direk sonuç almak daha mantıklı ben devlette 3 hakkımı da denicem burası küçük şehir hemen sıra geliyor

Benim akrabam devlette tüp bebek yaptiracak tüp bebege hak kazanmak icin 5 kere aşılama yaptirdilar. Simdi yumurtalar toplandi embriyolar oluştu transferi bekliyor malesef benim öyle bir imkanim yok cunku bir tane çocuğum var daha onceden hic cocuk doğurmamis olmak gerekiyormus. Bende Kayseri'ye sordum Mustafa hocaya mutlaka duymuşsunuzdur o da 32.000 dedi bana 2 saat uzaklikta ama kendi doktorum hem biraz daha yakin hemde tüp bebek uzmani kendi doktoruma yaptiririm sanirim

Ay evet bende oraya sordum aklımda 35 kalmış 32 demişti benimde burdan 4 saat sürüyor Kayseri ben bilmiyodum 5 aşılama yaptimrka gerektiğini hayatta uğraşamam o kadar süreç yıpratır birkere insanı .

Ay evet bende oraya sordum aklımda 35 kalmış 32 demişti benimde burdan 4 saat sürüyor Kayseri ben bilmiyodum 5 aşılama yaptimrka gerektiğini hayatta uğraşamam o kadar süreç yıpratır birkere insanı .
Hemde ne yipranma insanin bünyesi alt üst oluyor. Bu benim ilk asilamam ilaclar bagisikligimi o kadar dusurdu ki tam 3 hastalik birden geçirdim. Dusun bide 5 kere yaptirdigini tüp bebek bir ayri zaten zayif olan akrabamin 5 aylik gebe gibi karni sismisti ilaclardan dolayı. Simdi sana bisey sormak istiyorum. Bu asilama tutmazsa ara vermeden tüp bebek yaptirmali miyim sence. Bir diyorum vücudum dinlensin bir iki ay diyete de devam edeyim bi diyorum ilaca alismisken ara vermeden yaptirayim sence hangisi daha mantıklı

Bence dinlensin vücudun . Kac senelik evlisin ? Ben 2 buçuk yıla doğru ilerliyorun

Tedivisiz oldu korunmuyorduk 11 ayin sonunda hamile olduğumu ogrenmistim. Galiba yildan yila vucut degisiyor
Doktorlar bana kendiliğinden kalirsin diye diye 2 yılı aştık . Rahim filmi çektirdim rahim agzim darmiş onu açtılar onun dışında hiçbir sorun yok sebepsiz infertilite diyor doktorlar. İnsanın ne psikolojisi kaldırıyor ne bünyesi 2 yıldır sürekli negatif negatif ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…