Pcos/ Hormon Sonuclarım/ İnofolic Combi Kullananlar ?

Peri Tozuu

...
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
4.240
3.171
Meraba Kızlar Hayırlı günler. Adet düzensizliğim var. 4 ay sonunda Tarlusal Kullanarak Adet gördüm. Bebek düşünüyoruz.
8 ay önce Kimyasal Düşük Yasadım. 1 ay korundum. 7 aydır deniyoruz. Ama olmadı henüz.
Adetin 3.gunu hormon tahlili yaptırdım. Sonucun Fotoğrafını Aşagı Bırakıcam. Gittiğim Dr pek bişy söylemedi Yeterli Bilgi Vermedi. Bende heycandan Sormayı Unuttum. Bakar Mısınız Anlayan Varsa Yazabilir Mi Sizce Tahlil Sonuclarım Nasıl Çıkmıs.
Ve Ultrasonda Pco görünümü Vardı. Milimetrik kistler şeklinde. Asıl Sorum Şu;
Pcoslu Olup, İnofolic combi hakkında bi çok şey okudum. Memnun kalanda, Kalmayanda Varmıs. İnofolic combi kullanarak Adetleri Düzelen Ve Hamile Kalan Var Mı ? Nasıl Kullandınız ? Adetin Kaçıncı Günü Başladınız? Yada Adet düzenlemek Ve Yumurtlama Olusumu İçin Önerebileceğiniz Bir Folik asit Varmı.? Lütfen yardımcı Olursanız Sevinirim..

Sonuçlardan anlamıyorum canim ama ben sağlam pkosluyum..inifoli combi kullandım çok faydasını gördüm.. sabah aksak tok karnına aldım

Sonuçlardan anlamıyorum canim ama ben sağlam pkosluyum..inifoli combi kullandım çok faydasını gördüm.. sabah aksak tok karnına aldım
Kullanmaya baslamadan adet düzenin nasıldı ? Kullanamya basladıktan sonra nasıl oldu ? Ben nerdeyse 4 ayda bir adet oluyorm hatta son adetimi tarlusal kullanarak adet oldm

Kullanmaya baslamadan adet düzenin nasıldı ? Kullanamya basladıktan sonra nasıl oldu ? Ben nerdeyse 4 ayda bir adet oluyorm hatta son adetimi tarlusal kullanarak adet oldm
Bir buçuk iki ayda en geç iki buçuk ayda adet oluyordum..gebe kalmak için kullandım ben folik asit olarak yumurta kalitesini artırıyor dedi doktorum..ben sana birde muhakkak soğan kürü tavsiye ediyorum..sekiz ay hamile kalamadim soğan kürü yaptığım ay gebe kaldım maalesef düşük oldu sonra inofolic combi başladım..tabii birde kilo verdim sekiz kilo..kilon varsa muhakkak vermelisin

H
Imm peki inofolic combiye basladıktan kaç ay sonra hamile kaldın. Ve adetin kaçıncı gunu alıyordun ? Fark ediyr mu ?

Kizlar gebelik asamasinda sogan kuru tehlikeli cunku onun söktürücü etkisi var rahmi boşaltır düşüğe sebep olabilir dikkat edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…