Pcos hastalığı için hayıt tohumu?

Hayırlı olsun bebeğiniz. Kucağınıza almak nasip olsun inşallah. Ben Bi şey sormak istiyorum. Ben de 9 gündür hayıt tohumu kullanıyorum ama Bi kaç gündür göğüslerimde ağrı ve hassasiyet var. Sizde böyle Bi etkisi olmuş muydu acaba

Allah razı olsun benim adetime 4 gün kala hassasiyet başlamıştı canım .adenize kac gün var acaba

Benim adetime daha 12 gün var. Yumurtlama dönemimde başladı bu ağrılar. O yüzden tuhaf geldi. Hayıt İn etkisi mi diye merak ettim
Daha bayağı var bende yok o kadar erken başlamadı canım .ama sanırım hayıt tohumu göğüslerde hassasiyet yapıyormuş

Daha bayağı var bende yok o kadar erken başlamadı canım .ama sanırım hayıt tohumu göğüslerde hassasiyet yapıyormuş
Çok teşekkür ederim cevabınız için. Sağlıkla hayırla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi. Bir de bana dua ederseniz çok sevinirim. Hamilelerin duası kabul olur inşallah

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Sağlıkla hayırla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi. Bir de bana dua ederseniz çok sevinirim. Hamilelerin duası kabul olur inşallah
Rica ederim ben teşekkür ederim inşallah dua ederim isminiz neydi isminizi eklerim

Bugün bende klomen basliycam bu dediklerinizi de klomenle beraber kullansam ne olur acaba

Merhabalar hayırla kucağıniza almayı nasip etsin rabbim inşallah bebeğinizi
Bende hayıt tohumu aldım bu ay ama adetten sonra içmeye başlayım diyordum ki bu msjinizi gördüm,biraz bilgilendirir misiniz rica etsem?
Şuan yumurtlama gunlerim o yüzden geç kaldım ama 15 gün sonra adetin son günü başlayacağım

Yani hayıt'ın yanına ekstra olarak diger saydığınız bitkilerden alsam nasıl ve ne zmn nasıl ölçülerde kullanmalıyım aceba?

Birde aktardan hayıt tohumu aldığım sıra da bana,aslan pençesi civan perçemi ve hayıt tohumlu macun var,gebelik için satın alıyor müşterilerim, isterseniz getirebilirim çok sipariş aldım zaten fln dedi,sizce faydalı olur mu o macundan getirirsem?

Kasık masajı nedir?

Canım sırt üstü yatıyorsun.
Ayaklarını kalçaya doğru çek.
Bacaklar ters V gibi olacak dizler yukarı bakacak yani.
Orta üç parmağınla yumurtalıklarına bastırıp hızlıca çek.
Sayı yok. Kaç kere yaparsan.
Ben aklıma geldikçe yatıp yaptım sürekli.
Hem adet söktürücü hemde yumurtlama ya yarıyor.
O sağladı yumurtlamayı bende.

Merhaba Allah razı olsun.ben adetime 3 gün kala bitmesine başladım .ve yumurtlama dönemine kadar kullandım yaklaşık 15 gün kadar sonra bıraktım çok şükür Hamile kaldım o ay .rabbim isteyen her herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah
2 çay kaşığı hayıt tohumu

5-6 yaprak aslan pençesi

3 dal civanperçemi

1 kabuklu tarçın

ı atın büyük boy bir bardağa ve demleyin 7-8 dakika sonra içinde 1 tatlı kaşığı bal olan bir başka bardağa süzün ... ve için arkadaşlar...

ben klomenle zor büyüyen yumurtamı bu karışımla büyütmüştüm... doktora gittim hatta sonra faydası olup olmadığını görmek için...

doktor bana klomen mi kullanıyorsun bana sormadan dedi... şok oldu

Bugün bende klomen basliycam bu dediklerinizi de klomenle beraber kullansam ne olur acaba
Bir zararlı olmaz bence zAten bitkisel hatta klomene başlamadan bu kürü bir ay deneyin inşallah.bana klomen dedi ben bu kürü yaptım olmazsa yaparım dedim ve çok şükür nasip oldu

Çok teşekkür ederim deniycem inşallah

Bende pkoluyum benim adetlerim düzensiz ve yumurtalamam olmazdı kullandım .hatta ben hayıt tohumu aslanpencesi ve cıvanpercemi kullanıyorum çok etkili kesinlikle bu karışım tavsiye ederim
Ben pko hastası degılım fakat bu kullandgn hayıt aslanpence ve civanpercemini kullanmak istıyorum. Yumurtlamaya yardımcı mı kalite arttırıyor mu? Paylaşırsanız deneyımınızı cok sevnırım

Ben pko hastası degılım fakat bu kullandgn hayıt aslanpence ve civanpercemini kullanmak istıyorum. Yumurtlamaya yardımcı mı kalite arttırıyor mu? Paylaşırsanız deneyımınızı cok sevnırım
2 çay kaşığı hayıt tohumu

5-6 yaprak aslan pençesi

3 dal civanperçemi

1 kabuklu tarçın

ı atın büyük boy bir bardağa ve demleyin 7-8 dakika sonra içinde 1 tatlı kaşığı bal olan bir başka bardağa süzün ... ve için arkadaşlar...

ben klomenle zor büyüyen yumurtamı bu karışımla büyütmüştüm... doktora gittim hatta sonra faydası olup olmadığını görmek için...

doktor bana klomen mi kullanıyorsun bana sormadan dedi... şok oldu..

Bu şekil kullandım Ve ben adetim bitmeden 2 ile 3 gün kala başladım kullanmaya .inşallah sizede iyi gelir .birde ovelasyon testi aldım yumurtlamayı yakalayınca bıraktım .yaklaşık 15 gün kullandım düzenli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…