Pcos hastalığı için hayıt tohumu?

Pcos hastasıyım hayıt tohumu kullanmaya başladım hayıt tohumunu kullanıp olulu etki alan var mı
Bende pkoluyum benim adetlerim düzensiz ve yumurtalamam olmazdı kullandım .hatta ben hayıt tohumu aslanpencesi ve cıvanpercemi kullanıyorum çok etkili kesinlikle bu karışım tavsiye ederim

Benim adetlerim düzenli bugün doktora gittim kontrol amaçlı kilo vermemden kaynaklı adetimin düzene girdiğini ilaçlara devam etmeme gerek olmadığını söyledi hayıt tohumunu sordum iyi geliceğini söyledi

Bende baslicam kilom yok ama pko var adet düzensizliğim var adet olayım hayıt çayına baslicam günde iki kez aç icicem

Benim adetlerim düzenli bugün doktora gittim kontrol amaçlı kilo vermemden kaynaklı adetimin düzene girdiğini ilaçlara devam etmeme gerek olmadığını söyledi hayıt tohumunu sordum iyi geliceğini söyledi
Dediğim gibi tavsiye ederim

Bende baslicam kilom yok ama pko var adet düzensizliğim var adet olayım hayıt çayına baslicam günde iki kez aç icicem
En önemlisi kilo ben yaklaşık bir buçuk yıldır düzenli adet oluyorum ama ondan önce yıllarca ilaç kullandım kesinlikle doktorunuzun yönlerdirmesine göre hareket edin

Bende pkoluyum benim adetlerim düzensiz ve yumurtalamam olmazdı kullandım .hatta ben hayıt tohumu aslanpencesi ve cıvanpercemi kullanıyorum çok etkili kesinlikle bu karışım tavsiye ederim

Bende geçen ay adetin 1. Günü başlayıp 15 gün içtim.
Ama ne gebelik oluştu nede adet oldum
Şimdi yeniden başlıycam

Şimdi yeniden başlıycam
Genelde iyi sonuç alınmış tekrardan deneyin belki iyi bir sonuç alısınız zaten 15 gün az bir süre hemen etki etmeyebilir

Şimdi yeniden başlıycam
Ben adetin 5 günü başladım canım yumurtlamam oldu çok şükür .ovelasyon testleri kullanın isterseniz

Genelde iyi sonuç alınmış tekrardan deneyin belki iyi bir sonuç alısınız zaten 15 gün az bir süre hemen etki etmeyebilir

Evet tedavisel olarak az süre. Ben gebelik oluşumu için kür olarak uygulamak istedim.
Yoksa pko vs için en az 6 ay içilmesi lazım

Ölçü olarak ne kadar koydunuz
2 çay kaşığı hayıt tohumu

5-6 yaprak aslan pençesi

3 dal civanperçemi

1 kabuklu tarçın

ı atın büyük boy bir bardağa ve demleyin 7-8 dakika sonra içinde 1 tatlı kaşığı bal olan bir başka bardağa süzün ... ve için arkadaşlar...

ben klomenle zor büyüyen yumurtamı bu karışımla büyütmüştüm... doktora gittim hatta sonra faydası olup olmadığını görmek için...

doktor bana klomen mi kullanıyorsun bana sormadan dedi... şok oldu... ben de karışımdan söz ettim... ilginç dedi...sonra tüp bebektedavisine başlayınca iğnelere başlamadan adetin 1. günü bu karışıma güvendiğim için başladım kullanmaya.
BİR BAYAN YAZMIŞTİ BENDE BU ŞEKİL KULLANDIM ÇOK ŞÜKÜR YUMURTALIK OLUŞTU.18 Şubat adet tarihim bekliyorum inşallah

Bugün doktora gittim sol yumurtalıkta hiç kistlik bir yapı bulunmadı sağ taraftaysa 26 mm çapında var dedi 3 cm olmadan kist denemez dedi pcos geçmez ama geriler ilaç kullanmanıza gerek yoktur dedi hayıt tohumu sayesindee kızlar baya gerilemiş pcos yumurtlamam bile olmuş sizede bilgi vermek istedim

Merhaba tekrardan Hamile olunca yazacam dedi .ben normalde klomen ve çatlama iğnesi ile Hamile kalırdım çok şükür bu ay hayıt tohumu Aslan pemcesi ve cıvanpencemi kullandım veeeee çok şükür Hamileyim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…