Pcos hastalığı için hayıt tohumu?

Merhaba Allah razı olsun.ben adetime 3 gün kala bitmesine başladım .ve yumurtlama dönemine kadar kullandım yaklaşık 15 gün kadar sonra bıraktım çok şükür Hamile kaldım o ay .rabbim isteyen her herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🤲🤲
2 çay kaşığı hayıt tohumu

5-6 yaprak aslan pençesi

3 dal civanperçemi

1 kabuklu tarçın

ı atın büyük boy bir bardağa ve demleyin 7-8 dakika sonra içinde 1 tatlı kaşığı bal olan bir başka bardağa süzün ... ve için arkadaşlar...

ben klomenle zor büyüyen yumurtamı bu karışımla büyütmüştüm... doktora gittim hatta sonra faydası olup olmadığını görmek için...

doktor bana klomen mi kullanıyorsun bana sormadan dedi... şok oldu
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah arkadaşım.benim bir sorum olacaktı.bu saydığın malzemeleri kaynatıyor muyuz ben tam olarak orasını anlayamadım

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah arkadaşım.benim bir sorum olacaktı.bu saydığın malzemeleri kaynatıyor muyuz ben tam olarak orasını anlayamadım
Allah razı olsun inşallah.suyu kaynatın sonra kapatın .ve o suya atıp 7-8 dakka demleyin .kaynatmayın

Allah razı olsun inşallah.suyu kaynatın sonra kapatın .ve o suya atıp 7-8 dakka demleyin .kaynatmayın
Öncelikle teşekkür ederim yardımcı oldugun için arkadaşım.bir de şöyle bir durum var.ben de pco hastasiyim ve bebek istiyorum.geçen ay soğan kürüne başladım.soğan kürünü adet bittikten 2 gün sonra içmeye başlıyorum.bu hayıt kürünü ne zaman başlıyım. İkisini beraber içsem sakıncalı olur mu acaba?

Öncelikle teşekkür ederim yardımcı oldugun için arkadaşım.bir de şöyle bir durum var.ben de pco hastasiyim ve bebek istiyorum.geçen ay soğan kürüne başladım.soğan kürünü adet bittikten 2 gün sonra içmeye başlıyorum.bu hayıt kürünü ne zaman başlıyım. İkisini beraber içsem sakıncalı olur mu acaba?
Yani benim anlattığım bu Kür pkolar icin çok etkili inşallah önce bunu deneyin derim

X