Pcos hastalığı için hayıt tohumu?

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah arkadaşım.benim bir sorum olacaktı.bu saydığın malzemeleri kaynatıyor muyuz ben tam olarak orasını anlayamadım

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah arkadaşım.benim bir sorum olacaktı.bu saydığın malzemeleri kaynatıyor muyuz ben tam olarak orasını anlayamadım
Allah razı olsun inşallah.suyu kaynatın sonra kapatın .ve o suya atıp 7-8 dakka demleyin .kaynatmayın

Allah razı olsun inşallah.suyu kaynatın sonra kapatın .ve o suya atıp 7-8 dakka demleyin .kaynatmayın
Öncelikle teşekkür ederim yardımcı oldugun için arkadaşım.bir de şöyle bir durum var.ben de pco hastasiyim ve bebek istiyorum.geçen ay soğan kürüne başladım.soğan kürünü adet bittikten 2 gün sonra içmeye başlıyorum.bu hayıt kürünü ne zaman başlıyım. İkisini beraber içsem sakıncalı olur mu acaba?

Yani benim anlattığım bu Kür pkolar icin çok etkili inşallah önce bunu deneyin derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…