pco lu hanımlar 1 bakarmısınız

A

askperisi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi askperisi
bu gun doktora gittim cok fazla kist oldugunu soyledi vede idrar yolu enfeksiyonum varmıs novosef ve neo penotran verdi pco cabuk duzelirmi bu ilacları kullanan varmı offf aklım cok karıstı ben anne olamıcakmıyım:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi askperisi
canım pco hastalığı biraz kıl bi durum
kilona cok dikkat et almamaya çalış
hamile kalmak biraz daha zor normal kadınlara göre ama imkansız değil
rabbim dermansız dert vermesin dimi iyi akşamlar

• Konu Sahibi askperisi
bende p.overliyim kendimi bildim bileli yani bildiğim kadarıyla tedavisi yok istediğne göre tedavi ediliyosun yani adet düzensizliği veya çocuk isteğine göre tedavi yapıyolar

• Konu Sahibi askperisi
canım benim..bende pkoluyum,pko adet düzensizliği,yüzde sivilce,tüylenme yapıyo,,tabi bu kişiden kişiye değişebiliyo.pko yumurtaların gelişmesine engel olduğu ve yumurtalarda tembelliğe sebep olduğu için hamileliği zorlaştırıyo..tedavisi kolay,ama bebişin tutunması önemli..tedavin yumurta geliştirici hap içiyosun adetin 3. - 5. günü sonra usg ile yumurtaların gelişmiş mi diye bakılıyo eğer istenen büyüklüğe geldiyse çatlatma iğnesi vurunuyosun..sonrası dr unun belirlediği günlerde ilişkiye giriyosunuz...kısacası böyle..inşallah faydam olur canım benim..benim 2,5 yaşında kızım var kızıma da tedaviyle hamile kaldım..şimdi 2.bebiş için tedavi görüyorum..Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin..amiinn..

• Konu Sahibi askperisi
bu gun doktora gittim cok fazla kist oldugunu soyledi vede idrar yolu enfeksiyonum varmıs novosef ve neo penotran verdi pco cabuk duzelirmi bu ilacları kullanan varmı offf aklım cok karıstı ben anne olamıcakmıyım:çok üzgünüm:[/canım üzülme bende pko hastasıydım üstelik sadece o değil guatr miyom hormon bozukluğu ne ararsan vardı pko da ilaç tedavisi var şayet başka sorunlar yoksa yumurta geliştirici ve hormon dengeleyicilerle düzelebilir allah beterinden saklasın ben 3 sene tedavi gördüm drum tüplerin açık çocuğun olur ama zaman veremem dedi direk tüp bebek yaptırdım şimdi 20 haftalık hamileyim ikizlerime dilerim sen gerek duymadan hemen hamile kalırsın

• Konu Sahibi askperisi
cok sagolun kızlar insallah gerk kalmaz tedaviye "cok uzgunum ama yapıcak hicbirsey yok

X