pazartesi ilk aşılamam yapılacak

mehay inşallah bu kez tutar ve düşmez dikkatli ol olurmu inşallah benimde tutar ve düşmez

teşekkürler akdaş kac gün kaldı sonucunu almaya hamile kalıp düşük ile sonuclanan arrkadaşları okuyunca bende üzülüyorum ve umutsuzluga kapılıyorum

canım bende 2.yı yaptırdım persembe gunu sımdı beklemedeyım . korkulacak zor bı sey degıl yeterkı sonuc + olsun .allah yardımcın
olsun

teşekkürler akdaş kac gün kaldı sonucunu almaya hamile kalıp düşük ile sonuclanan arrkadaşları okuyunca bende üzülüyorum ve umutsuzluga kapılıyorum

benim pazartesi yada salı gitmem gerek. ama sanırım gelecek yarın adetim.umutsuzum diye sanırım kendimi kandırıyorum. olumsuz sonuca hazırlamaya çalışıyorum kendimi ama yinede olmuyor. yarın yıkım olacak biliyorum.

elannyacıgım senın kac gun var sonucunu almana. senınde asılama yapıldıgı gece cok agrın oluyormu ?

akdas umudunu yıtırme . umudumuzu yıtırırsek sonuca ulasamayız . ısallah sonucun + cıkar.bende cuma hgc ıcın gıdecegım . bende umutlu degılım ama yapılacak bırseyde yok

akdas umudunu yıtırme . umudumuzu yıtırırsek sonuca ulasamayız . ısallah sonucun + cıkar.bende cuma hgc ıcın gıdecegım . bende umutlu degılım ama yapılacak bırseyde yok

sağol canım. inana burada insan konuşunca rahatlıyor. inşallah canım + olur. hsg için mi?rahim filmi mi?

pardon ya hsg ıcın gıdecegım.bakalım bu sefer nasıl .burda konusmak ınsanı gercekten cok rahatlatıyor

akdas cım benım 2 yıl oldu hgc cekılelı 8 ay once de laparoskopı yapıldı.kanalın bırısı yapısıktı. yumurta ıle ılgılı hıcbır sorun yok ama hamıle kalamıyorum.1.asılamada sonuc alamadım. bazen psıkolojım gocuyor.ama hersey allahtan

akdas cım benım 2 yıl oldu hgc cekılelı 8 ay once de laparoskopı yapıldı.kanalın bırısı yapısıktı. yumurta ıle ılgılı hıcbır sorun yok ama hamıle kalamıyorum.1.asılamada sonuc alamadım. bazen psıkolojım gocuyor.ama hersey allahtan

ne yapalım canım bunları yaşamamız gerekiyormuş. umarım bir an önce bebişlerimize kavuşuruz canım.

akdas cım sana bırsey soracagım senınde asılama sonrası agrın oluyormu.ben butun gece agrıdan agladım dr umu aradım olabılır dedı.sabaha karsı gectı ıse bıle gıttım ama butun gece kabustu.

arkadaşlar benimde 1.5 yıldır cocugum olmuyordu ve yumurta takibi vs gibi şeyler denendi ama yine olmadı aşılama icin 1 haftadır igne kullanıyordum şimdi bitti onlar ve pazartesi ilk aşılamam olacak inşallah tutar bu konuda sorusu yada yardıma ihtiyacı olanlar varsa bilgilendirmeye hazırım

Arkadaşım inşallah pozitif sonuç alırsın. Ben de 3. aşılamamı yaptırdım. 1 Şubat ta
beta hcg yapılacak. İnşallah bu sefer tutmuştur. Yoksa tüp bebek yapılacak. Ben 8 yıllık evliyim. Hala uğraşıyorum. Üstelik olmaması için hiçbir sebep yok. Allah'ın takdiri ne diyelim. Yüce Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın. Umutlarımızı yitirmememiz dileğiyle.

arkadaşlar benimde 1.5 yıldır cocugum olmuyordu ve yumurta takibi vs gibi şeyler denendi ama yine olmadı aşılama icin 1 haftadır igne kullanıyordum şimdi bitti onlar ve pazartesi ilk aşılamam olacak inşallah tutar bu konuda sorusu yada yardıma ihtiyacı olanlar varsa bilgilendirmeye hazırım

Elanya canım inşallah aşılaman tutar bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın.Bende 3.aşılamamı yaptırdım beklemedeyim salı belli olucak hakkımızda hayırlısı

Arkadaşım inşallah pozitif sonuç alırsın. Ben de 3. aşılamamı yaptırdım. 1 Şubat ta
beta hcg yapılacak. İnşallah bu sefer tutmuştur. Yoksa tüp bebek yapılacak. Ben 8 yıllık evliyim. Hala uğraşıyorum. Üstelik olmaması için hiçbir sebep yok. Allah'ın takdiri ne diyelim. Yüce Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın. Umutlarımızı yitirmememiz dileğiyle.

CHİLEK hayırlısı olsun canım . ne zaman yaptırdın aşılamanı?

Alah tamamına erdirssin,İnşallah güzel haberler alırsın CHİLEK, dualarımız seninle.....Moralini yüksek tut canım.....

chilek inşallah tutmuştur canım Rabbim ol deyince herşey olur bize düşen dua etmek sabretmek bende 3.aşılamamı yaptırdım hayırlısıııı

X