pazartesi ilk aşılamam yapılacak

elenya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2007
389
5
arkadaşlar benimde 1.5 yıldır cocugum olmuyordu ve yumurta takibi vs gibi şeyler denendi ama yine olmadı aşılama icin 1 haftadır igne kullanıyordum şimdi bitti onlar ve pazartesi ilk aşılamam olacak inşallah tutar bu konuda sorusu yada yardıma ihtiyacı olanlar varsa bilgilendirmeye hazırım

ELENYA inşallah tutar canım aşılaman. bende beklemedeyim. aşılama oldu.ama umudum yok

ahh ahh ben 3 kez oldum canım ilk tuttu ama 5 aylık düşüğüm oldu diğerleri olmadı inş.. tutar canım hayırlı haberlerini bekliyoruz

sizlerinde olur inşallah benim ilk aşılamam ve korkuyorum sizlerin neden tutmadı ki arkadaşlar belli olmaz belki benimde ilkinde olmayabilir 1 umut işte:bbo:

elenya inşallah tutar canım ben 3 kez yaptırdım iki defa hamile kaldım ama daha kalp atışlarını duymadan düştü umarım sağlıklı bebişlerini kucağına alırsın güzelim

elmas kahraman arkadaşım sende mi bendensin bir iyi bir kötü tesadüf 3 aşılama ve sonucun kötü olması tabiki kötü ama izmit ten olman da iyi bir tesadüf oldu sevindim senin sorunun neydi ki aşılama ve sonrasındada düşük oldu

deryahakan neden düştü yanlış 1 hareketmi yaptın yoksa tutmuyormu acaba benimde düşermi hemile kalsam bile bilmiyorum ki yaa

mrb elenya inşallah tutar ne iğnesi kullandın acaba benimde ilk aşılamam olcak ama 11gündür kullanıorum henüz daha gelişen yumurtam yokmuş devam ediyorum iğneye senin sorun neydi

hayır güzelim ben pcos hastasıyım ve pcos luların aşılamayla tutma şansı aslında çok düşük çünkü pcoslu hastaların genelinde diyim erken kan pıhtılaşması gibi bir sorun var embriyo oluştuktan sonra gelişimini tamamlaması için kana ihtiyacı var ve benim kanım erken pıhtılaştığı içinde embriyoya ulaşamadan kanamayla beraber düşük oluyor senin sorunun ne bilmiyorum ki ama aklına kötü bişi getirme sakın moralini yüksek tut inş sen kötü bir tecrübe yaşamazsın ve bebişini kucağına alırsın canım

diloş iyi geceler canım hayırlısı olsun senin sorunun ne ne iğnesi ve kaç mg lık kullanıyorsun 11 günün aslında bikaç mm lik olması gerekir diye düşünüyorum benim ilk aşılamamda çok fazla birden büyüdü yumurtalarımda onun için sordum

bende pkoluyum derya senin yumurtaların kaç günde gelişti hangi iğneyle ???

bana gonal-f le başladık 9 gün 75 vurdum sonra dr gittim hala multi kist görünümde dedi 112.5 çıktık salı kontrolum var bakalım ne diecek

gonal f 75 mg kullandım ve 7-8 günde 9mm oldu 14 günde artık 18-20 mm çapında yumurtalar vardı dr çok sevindi ve şaşırdı tutacak bundan eminim dedi tam tüpbebeklik olduğunu söledi ve sonuç pozitifte çıktı ama dediğim gibi bizim gibi hastalarda kan pıhtılaşması olabiliyormuş oyüzden düşük oldu sen hangi iğneyi kullanıyorsun

işte dediğim gibi suanda gelişen yumurtam yoktu dozu artırıca olursa bilmiyorum

dilos bana dr menegon ignesi verdi adetimin 2. günü kullanmaya başladım ve 4 tane yumurtam oluşmuş dün catlatma ignesi yapıldı pteside aşılama yapılacak sana ne ignesi vermişlerdi?

menegon u sor bakalım dr una belki sende bu işe yarar bende yumurta 5 gün içinde olurştu 6. gün catlatma ignesi yapıldı

dilos bana dr menegon ignesi verdi adetimin 2. günü kullanmaya başladım ve 4 tane yumurtam oluşmuş dün catlatma ignesi yapıldı pteside aşılama yapılacak sana ne ignesi vermişlerdi?

canım gerçi sorun bana değil ama banada menogon vermişti dr. hergün 75 lik.benimde 6 yumurtam oluşmuştu ama 2 si yeterli olgunluğa ulaştı. şimdi sonuç bekliyorum. hayırlısı olsun senin için de.

deryacım benim yumurtalar gelişmiyo tembellik var ama senin durumunda teyze kızı var 3 kez düşük yaptı ve şimdi 4.gebeliği yaşıyo ve doğurmak üzere hamileliği boyunca iğne yaptı karnından kanı sıvılaştırıyo çok şükür doğurcak şimdi hayırlısı inş.. bizlerde hamiş olur şiş şiş gezeriz

canim hayirli olsun insallah bebeisin olur...bende 3 kere yaptim ilk ikisi tutmadi 3. tuttu ama dustu 2 aylikken..bu ay bende 4. asilamayi olucam bende sanirim 4 subatta olucam asilamayi!!!

X