Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 2.Hafta

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    374
  • Anket Kapalı .
Sunum çeşitliliği acısından diyorsan pinterest de güzel örnekler oluyor ingilizce olarak da aratabilirsin daha çok çeşitlilik çıkıyor o zaman, instagramda da etiket olarak arattiğında çıkıyor baya şey🤩🌸

Yukarda yazdıklarım senin için de yazdım, yani derinde de olsa en azından orda ve çıkmayı bekliyor. Hangimiz mükemmel sunumlar yapıyoruz ki, zamanla olacak bir şey bence bu, ben çok mu mükemmel yapıyorum hayır ama seviyorum denemeyi, araştırmayı. Zevk alınca daha verimli oluyor 🥰
Wunderim ben direkt çakılıyorum, benim sıkıntı orda başlıyor 😏 Yoksa bende araştırıyorum ama uygulamaya geçemeden kalıyor 🙄

Eksik demeyelim ama rakiplere bakmak lazım🤭
Yani senin daha klasik bir sofra ve cidden daha yeni başladın😊
Yani sunum için çalışman gerekiyor.
Tamam sofrada olmadı.O zaman bu hafta tek sunumda daha profesyonel bir şey yapmaya çalış.Bunun için araştırma yapman lazım🤭
Ama biz profesyonel değiliz ki istesekte olmuyor nevoş. O kadar resim inceledim yinede gitti ayşe teyzenin sofrası oldu 😅🤣

Wunderim ben direkt çakılıyorum, benim sıkıntı orda başlıyor 😏 Yoksa bende araştırıyorum ama uygulamaya geçemeden kalıyor 🙄
Pratik yapa yapa inşallah 🤩🤩 ben 1 hafta önceden masayı kurdum boş tabaklarla, değiştirdim, farklı tabaklar denedim, içlerini dolu hayal ederek. Haa sonuç 4 oy ama olsun çabalarken mutluydum 🤪😂😂😂😂

Pratik yapa yapa inşallah 🤩🤩 ben 1 hafta önceden masayı kurdum boş tabaklarla, değiştirdim, farklı tabaklar denedim, içlerini dolu hayal ederek. Haa sonuç 4 oy ama olsun çabalarken mutluydum 🤪😂😂😂😂
Kendimizi mutlu edelim evet sofrayı kurarken bende çok mutluydum ama insan içine çıkınca ben napmisim ki diyorsun, o nolacak wundercan🙈

Ama biz profesyonel değiliz ki istesekte olmuyor nevoş. O kadar resim inceledim yinede gitti ayşe teyzenin sofrası oldu 😅🤣
Vallahi istersen oluyor.
Bak C A N O C A N O diğer konuda paylsşmış.İlk yaptıkları ile şimdi yaptıkları arasında dünyalar kadar fark var.
Bence aramızda prıfesyonel olabikecek çok kişi var.İstediklerinde muhteşem sunumlar yapıyorlar🤭

Eksik demeyelim ama rakiplere bakmak lazım🤭
Yani senin daha klasik bir sofra ve cidden daha yeni başladın😊
Yani sunum için çalışman gerekiyor.
Tamam sofrada olmadı.O zaman bu hafta tek sunumda daha profesyonel bir şey yapmaya çalış.Bunun için araştırma yapman lazım🤭
Bilemedim nevoşum. Elimde olan tabakları kullandım. Yemek takımı ile bu kadar oldu 🤷🏻‍♀️
alsem alsem Beyazi nerde kullandin sen🙄
Ekmek dilimine sürdüm ve gözleme içine koydum. Gerçi gözleme içi gözükmez de söyliyim yine de 🤷🏻‍♀️

Vallahi istersen oluyor.
Bak C A N O C A N O diğer konuda paylsşmış.İlk yaptıkları ile şimdi yaptıkları arasında dünyalar kadar fark var.
Bence aramızda prıfesyonel olabikecek çok kişi var.İstediklerinde muhteşem sunumlar yapıyorlar🤭
Burdada paylaşsın cano ben görmedim ki 🙈

Bilemedim nevoşum. Elimde olan tabakları kullandım. Yemek takımı ile bu kadar oldu 🤷🏻‍♀️

Ekmek dilimine sürdüm ve gözleme içine koydum. Gerçi gözleme içi gözükmez de söyliyim yine de 🤷🏻‍♀️
Simdi ekmek dilimini arastir canim nasil sunabilirsin mesela tabakta yok bak simdi neler yapabilirsin 🤷‍♀️

X