Sandviç - Kanepeler Paylaşılamayan Anlar Yarışması 2.Hafta

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Beyaz ile Paylaşılamayan An '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    374
  • Anket Kapalı .
Kaderdaşim benim 💖🙏 aha aynı ben, ot gelmisim saman gidicem bende🙄 arge sıfır bendede😕
Ne oluyor hanımlar aa aaa bi kere bizim kadın olarak dünyaya gelmiş olmamız bile doğuştan birçok aksiyon ve renkliliği getiriyor beraberinde, hiç de öyle düşünmeyin, içinizde bi yerde keşfedilmeyi bekliyor demek ki 🥰💃💃💃 alsem alsem

Ne oluyor hanımlar aa aaa bi kere bizim kadın olarak dünyaya gelmiş olmamız bile doğuştan birçok aksiyon ve renkliliği getiriyor beraberinde, hiç de öyle düşünmeyin, içinizde bi yerde keşfedilmeyi bekliyor demek ki 🥰💃💃💃 alsem alsem
Çok derinde zaar bebegim çıkmıyo 🤣

Umarım canım benim ❤️
Sunum çeşitliliği acısından diyorsan pinterest de güzel örnekler oluyor ingilizce olarak da aratabilirsin daha çok çeşitlilik çıkıyor o zaman, instagramda da etiket olarak arattiğında çıkıyor baya şey🤩🌸
Çok derinde zaar bebegim çıkmıyo 🤣
Yukarda yazdıklarım senin için de yazdım, yani derinde de olsa en azından orda ve çıkmayı bekliyor. Hangimiz mükemmel sunumlar yapıyoruz ki, zamanla olacak bir şey bence bu, ben çok mu mükemmel yapıyorum hayır ama seviyorum denemeyi, araştırmayı. Zevk alınca daha verimli oluyor 🥰

Tamam. Mesela bu sofrada eksiğim ne? Açık açık de bana 🤷🏻‍♀️ Neyi hatalı yapmışım? Sen olsan nasıl değiştirirdin benim soframı?
Eksik demeyelim ama rakiplere bakmak lazım🤭
Yani senin daha klasik bir sofra ve cidden daha yeni başladın😊
Yani sunum için çalışman gerekiyor.
Tamam sofrada olmadı.O zaman bu hafta tek sunumda daha profesyonel bir şey yapmaya çalış.Bunun için araştırma yapman lazım🤭

X